Już wkrótce - Daj MATA chorobie!
Data: 27-02-2015 o godz. 22:03:50
Temat: Turnieje polskie


Już teraz zapraszamy do udziału w VII turnieju szachowym Daj Mata chorobie, organizowanym przez Stowarzyszenie wespół z Małopolskim Związkiem Szachowym. Turniej, któremu patronuje Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie, rozegrany zostanie w dniu 22 marca 2015 r. (w niedzielę) w Hotelu Europejskim przy ul. Lubicz 5 w Krakowie. Rozpoczęcie o godzinie 09.30.

Tradycyjnie, warunkiem udziału jest wcześniejsze oddanie krwi na haslo "Daj MATA chorobie" lub okazanie aktualnej legitymacji Honorowego Krwiodawcy. Osoby nie grające w szachy zachęcamy do wsparcia turnieju i oddanie krwi na hasło jak wyżej.

TO JUŻ KOLEJNA EDYCJA TURNIEJU ORGANIZOWANA PRZEZ STOWARZYSZENIE "PRZEBIŚNIEG" I MAŁOPOLSKI ZWIĄZEK SZACHOWY, POŁĄCZONA Z AKCJĄ KRWIODAWSTWA NA RZECZ chorych z nowotworami układu krwiotwórczego, KTÓREJ PATRONUJE REGIONALNE CENTRUM KRWIODAWSTWA I KRWIOLECZNICTWA W KRAKOWIE. Informacje na temat turnieju będą umieszczone na plakatach, na naszej stronie internetowej www.przebisnieg.org (tutaj można pobrać wzór zaświadczenia o oddaniu krwi), na stronach Małopolskiego i Ogólnopolskiego Związku Szachowego i rozpowszechnione na portalach społecznościowych.

Artykuł jest z Magazyn Szachista
http://www.szachista.com

Adres tego artykułu to:
http://www.szachista.com/article3092.html