Witamy w Magazyn Szachista
 » Strona Główna // » Baza partii / » FORUM / » Kombinacje / » Nauka Gry / » Zadania / » Prenumerata / Kontakt
  Magazyn Szachista
pod patronatem FIDE
Magazyn Szachista - Kwiecień 2017
Kwiecień 2017
  Menu
» Strona główna » Prenumerata » Numery archiwalne » Ciekawe strony (linki) » Pliki (download) » Galeria * » TOP 10 » Twoje konto » Wyślij artykuł » Wyślij link » Wyślij plik
  Kto jest Online
Aktualnie jest 73 gość(ci) i 0 użytkownik(ów) online.

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj
  Logowanie
Pseudonim

Hasło

Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów.

MŚ do 10-18 lat, Kreta 2002 – dziewczęta po 5 r.

Turnieje zagraniczne :: Wysłano dnia 18-11-2002 o godz. 21:16:15 przez AF

Mistrzostwa świata do 10, 12, 14, 16 I 18 lat odbywają się w Heraklio, na Krecie, w dniach 14-25 listopada 2002 r. Rund 11, tempo gry – olimpijskie 1,5 h/partia +30”/ruch.

Dopiero dzisiaj 18.11 opublikowano prawidłowe wyniki

Girls 10
1 G10 1435 Muzychuk Mariya UKR 0 4,5
2 G10 276 Liu Xuewei CHN 0 4,5
3 G10 809 Hejazi Pour M. IRI 0 4,5
4 G10 291 Zheng Ruorong CHN 0 4
5 G10 653 Stock Lara CRO 0 4
6 G10 76 Song Angela AUS 0 4
7 G10 1345 Repina Varvara RUS 0 4
8 G10 1604 Ramirez Cubillos Heimy COL 0 4
9 G10 1181 Mandava Manogna IND 0 4
10 G10 261 Tsatsalashvili Ketevan GEO 0 3,5
11 G10 1490 Sakhithi Pinnamaneni Lakshmi IND 0 3,5
12 G10 787 Madanasri Gundala IND 0 3,5
13 G10 984 Tartacuta Cristina MDA 0 3
14 G10 968 Szabo Noemi HUN 0 3
15 G10 557 Sviridovitch Alina CAN 0 3
16 G10 1580 Saraykoy Esra TUR 0 3
17 G10 356 Olsarova Karolina CZE 0 3
18 G10 1574 McVay Karsten USA 0 3
19 G10 1315 Maksimova Alisa RUS 0 3
20 G10 1236 Lvova Yuliya BLR 0 3
21 G10 1518 Le Hoang Tran Chau VIE 0 3
22 G10 1090 Korniyuk Mariya UKR 0 3
23 G10 634 Klemencic Marta CRO 0 3
24 G10 1105 Endress Anna GER 0 3
25 G10 969 Bulmaga Irina MDA 0 3
26 G10 370 Zalimaite Ieva LTU 0 2,5
27 G10 513 Yuen Wing-Yan FRA 0 2,5
28 G10 703 Tsarouha Marianthi GRE 0 2,5
29 G10 718 Todorova Kalina BUL 0 2,5
30 G10 887 Jurich Florencia ARG 0 2,5
31 G10 644 Hristodoulaki Antonia GRE 0 2,5
32 G10 1547 Eric Jovana YUG 0 2,5
33 G10 268 Cai Jiaying CHN 0 2,5
34 G10 392 Wang Armanda CAN 0 2
35 G10 1553 Vojinovic Jovana YUG 0 2
36 G10 1272 Savina Anastasia RUS 0 2
37 G10 421 Sarkina Saule KAZ 0 2
38 G10 316 Parmar Amisha ENG 0 2
39 G10 96 Oyunborol Erdenechuluun MGL 0 2
40 G10 710 Vourvahaki Karmen GRE 0 1,5
41 G10 1300 Toh Li-Cheng SIN 0 1,5
42 G10 181 Nesic Dragana BIH 0 1,5
43 G10 1046 Motycakova Monika SVK 0 1,5
44 G10 113 Mammadbayova Farida AZE 0 1,5
45 G10 160 Kulon Klaudia POL 0 1,5
46 G10 1405 Kilic Fatma Cansu TUR 0 1,5
47 G10 234 Kemularia Mariam GEO 0 1,5
48 G10 27 Iordanidou Zoi GRE 0 1,5
49 G10 952 Erdos Boglarka HUN 0 1,5
50 G10 2000 Azamatkyzy Jibek KAZ 0 1,5
51 G10 1536 Suarez Calvo Alessandra ESP 0 1
52 G10 524 Stojkovska Monika FRM 0 1
53 G10 733 Pavlidou Aikaterini GRE 0 1
54 G10 1187 Mertens Pauline GER 0 1
55 G10 454 Laubscher Laetitia RSA 0 1
56 G10 1403 Kesre Odul TUR 0 1
57 G10 263 Hattingh Angelique RSA 0 1
58 G10 38 Gasparyan Tatey ARM 0 1
59 G10 477 Forgues Valerie FRA 0 1
60 G10 212 Flores Janine BRA 0 1
61 G10 826 Denaher Catherine IRL 0 1
62 G10 547 Degrande Marieje BEL 0 1
63 G10 1210 Datta Anjali USA 0 1
64 G10 767 Camacho Cheradee Chardine PHI 0 1
65 G10 1596 Caicedo Valencia Briggite COL 0 1
66 G10 2048 Bye G10 … 0 1
67 G10 1068 Bilbija Nina SLO 0 1
68 G10 1130 Anusca Madalina ROM 0 1
69 G10 151 Villareal Puente Sara Elizabeth MEX 0 0,5
70 G10 383 Sayanjali Sasinthara U.G.S. SRI 0 0
71 G10 949 ElBaba Reem LEB 0 0
Girls 12
1 G12 282 Tan Zhongyi CHN 0 4,5
2 G12 1170 Harika Dronavalli IND 2248 4,5
3 G12 1192 Ohme Melanie GER 0 4
4 G12 959 Ignacz Maria HUN 2086 4
5 G12 1397 Gencer Ozlem TUR 0 4
6 G12 271 Ding Yixin CHN 0 4
7 G12 782 Choksi Kajri Pradipkumar IND 0 4
8 G12 1151 Traistaru Teodora ROM 0 3,5
9 G12 1357 Tairova Elena RUS 2189 3,5
10 G12 945 Skinke Katrina LAT 0 3,5
11 G12 1323 Masyagutova Leisan RUS 0 3,5
12 G12 273 Ju Wenjun CHN 0 3,5
13 G12 1172 Inapuri Ramya Krishna IND 2101 3,5
14 G12 230 Guramashvili Sopiko GEO 2142 3,5
15 G12 1083 Corke Anya Sun HKG 0 3,5
16 G12 885 Buttner Natalia ARG 0 3,5
17 G12 197 Bokuchava Madona GEO 0 3,5
18 G12 345 Balkova Anna CZE 0 3,5
19 G12 1453 Asami Marina USA 0 3,5
20 G12 987 Vartic Irina MDA 0 3
21 G12 602 Tang Tiffany CAN 0 3
22 G12 1528 Pham Bich Ngoc VIE 0 3
23 G12 1477 Melekhina Alisa USA 0 3
24 G12 115 Mammadova Gulnar AZE 0 3
25 G12 762 Lee Michelle AUS 1838 3
26 G12 40 Kalashyan Varduhivi ARM 0 3
27 G12 1271 Guiria Olga RUS 0 3
28 G12 1108 Fuchs Judith GER 0 3
29 G12 865 Chierici Marianna ITA 0 3
30 G12 196 Beridze Tinatin GEO 0 3
31 G12 188 Wierzbicka Wiktoria POL 0 2,5
32 G12 147 Velasques Sanchez Diana MEX 0 2,5
33 G12 1578 Tay Jeslin SIN 0 2,5
34 G12 821 Seidi Forooz IRI 0 2,5
35 G12 367 Saulyte Gabriele LTU 0 2,5
36 G12 416 Rysbayeva Nazerke KAZ 0 2,5
37 G12 1486 Robles Garcia Claudia ESP 0 2,5
38 G12 5 Pasku Roela ALB 0 2,5
39 G12 1292 Liu Yang SIN 0 2,5
40 G12 571 Jorgensen Line Jin NOR 0 2,5
41 G12 623 Ivekovic Ivana CRO 0 2,5
42 G12 1001 Gutierrez Mancilla Alicia Abigail MEX 0 2,5
43 G12 475 Forestier Carole FRA 0 2,5
44 G12 2007 Florencia Fernandez ARG 0 2,5
45 G12 211 Feliciano Vanesa BRA 0 2,5
46 G12 1208 Winkelmann Elena GER 0 2
47 G12 529 Veleska Viktorija FRM 0 2
48 G12 1048 Statelova Sandra SVK 0 2
49 G12 1296 Rolles May-Li SIN 0 2
50 G12 1552 Rakic Marija YUG 0 2
51 G12 52 Paganoglou N GRE 0 2
52 G12 1411 Ozturk Kubra TUR 1938 2
53 G12 1434 Muzychuk Anna UKR 2252 2
54 G12 1505 Muminova Nafisa UZB 0 2
55 G12 313 Moruzzi Molly ENG 0 2
56 G12 896 Hickman Casey AUS 0 2
57 G12 1132 Berintan Teodora ROM 0 2
58 G12 744 Wiid Daleen RSA 0 1,5
59 G12 704 Tsarouha Menexenia GRE 0 1,5
60 G12 227 Terao Juliana Sayumi BRA 0 1,5
61 G12 2006 Suzanna Sia SIN 0 1,5
62 G12 143 Sianez Heras Susana MEX 0 1,5
63 G12 1238 Nikanava Kate BLR 0 1,5
64 G12 1074 Nadvesnik Maja SLO 0 1,5
65 G12 556 Nadeau Gabrielle CAN 0 1,5
66 G12 307 Khoo Selina ENG 0 1,5
67 G12 950 Jalloul Maya LEB 0 1,5
68 G12 409 Iskakova Adiya KAZ 0 1,5
69 G12 474 Fernandez Laura FRA 0 1,5
70 G12 439 Evans Amy AUS 0 1,5
71 G12 726 Diloudi Despina GRE 0 1,5
72 G12 1137 Diaconu Teodora Florina ROM 0 1,5
73 G12 457 Blanchard Jody FRA 0 1,5
74 G12 1207 Weiss Katharina GER 0 1
75 G12 722 Vladimirova Maria BUL 0 1
76 G12 97 Tovuuchii Ariunzul MGL 0 1
77 G12 774 Salvador Aices PHI 0 1
78 G12 668 Roos Ezet RSA 0 1
79 G12 386 Rees Sioned WLS 0 1
80 G12 960 Ignacz Rozsa HUN 0 1
81 G12 918 Sivaraj Devisalini KEN 0 0,5
82 G12 338 Rukina Irina EST 0 0,5
83 G12 398 Oliver Tamzin AUS 0 0,5
84 G12 1054 Mayer Michaela AUT 0 0,5
85 G12 144 Solis Luna Karla Teresa MEX 0 0
86 G12 180 Kovacevic Maja BIH 0 0
87 G12 379 Hemanthage U.V. SRI 0 0
Girls 14
1 G14 941 Rogule Laura LAT 2213 4,5
2 G14 817 Pour Khasiyan A. IRI 2161 4,5
3 G14 1246 Ambartsumova Karina RUS 2139 4,5
4 G14 231 Gurchumalidze Teona GEO 2124 4
5 G14 1579 Yildiz Betul Cemre TUR 2117 3,5
6 G14 280 Shen Yang CHN 2038 3,5
7 G14 1481 Ross Laura USA 2096 3,5
8 G14 1332 Nebolsina Vera RUS 2040 3,5
9 G14 163 Majdan Joanna POL 2112 3,5
10 G14 468 Cochet Caroline FRA 2043 3,5
11 G14 1420 Chyllyska Vita UKR 2050 3,5
12 G14 531 Zaks Victoria ISR 0 3
13 G14 1095 Velec Martina SLO 0 3
14 G14 123 Umudova Nargiz AZE 1848 3
15 G14 894 Sarquis Maria Belen ARG 2085 3
16 G14 357 Pertlova Sona CZE 2011 3
17 G14 1147 Paulet Iosefina ROM 0 3
18 G14 1455 Nath Saheli IND 2020 3
19 G14 2009 Milena Herrera Rodriguez COL 0 3
20 G14 1017 Machalova Erika SVK 0 3
21 G14 161 Leks Hanna POL 2096 3
22 G14 1234 Klimets Alena BLR 2041 3
23 G14 1545 Domanj Zofia YUG 0 3
24 G14 467 Choisy Mathilde FRA 0 3
25 G14 1418 Arutyunova Diana UKR 2225 3
26 G14 13 Agnello Silvana ARG 0 3
27 G14 717 Stefanova Milena BUL 0 2,5
28 G14 185 Slijepcevic Ranka BIH 0 2,5
29 G14 738 Olsen Miriam DEN 1824 2,5
30 G14 138 Montero Gonzalez Karla MEX 0 2,5
31 G14 491 Meyer Natasha RSA 0 2,5
32 G14 133 Kozak Magdalena POL 0 2,5
33 G14 391 Kazakevich Anastasia CAN 0 2,5
34 G14 837 Hegarty Sarah IRL 0 2,5
35 G14 1111 Grossman Susann GER 0 2,5
36 G14 1265 Gounina Valentina RUS 2146 2,5
37 G14 622 Franciskovic Borka CRO 2012 2,5
38 G14 544 De Gueldre Vicky BEL 0 2,5
39 G14 80 Bayaraa Zorigt MGL 0 2,5
40 G14 33 Alaverdyan Lusine ARM 0 2,5
41 G14 1014 Zapata Talia PER 0 2
42 G14 1415 Yilmaz Ezgi TUR 0 2
43 G14 99 Yabjindulam Dulamsuren MGL 2154 2
44 G14 986 Untila Stela MDA 0 2
45 G14 2011 Tamara Kezele YUG 0 2
46 G14 1201 Shmirina Evgenija GER 2048 2
47 G14 881 Nestorow Marta SWE 2050 2
48 G14 794 Nadig Krutika IND 2125 2
49 G14 312 Martin Katie ENG 0 2
50 G14 1317 Malysheva Polina RUS 2110 2
51 G14 1577 Lin Ailin SIN 0 2
52 G14 1281 Koublashvily Eteri RUS 0 2
53 G14 238 Khotenashvili Bela GEO 2219 2
54 G14 590 Huddleston Heather AUS 0 2
55 G14 1114 Herkt Julia GER 0 2
56 G14 156 Foudzi Siti Zulaikha MAS 2019 2
57 G14 1588 Diaz Lopez Genara CHI 0 2
58 G14 1253 Derbentseva Irina RUS 0 2
59 G14 1573 Ben-Dak Shirley USA 0 2
60 G14 702 Stoumbou Eleni GRE 0 1,5
61 G14 609 Steffen Renate CHI 2053 1,5
62 G14 498 Pearson Noelle RSA 0 1,5
63 G14 2010 Ingris Rivera COL 0 1,5
64 G14 1499 Hamrakulova Yulduz UZB 0 1,5
65 G14 517 Georgieva Ivana FRM 0 1,5
66 G14 294 Aarons Poppy ENG 0 1,5
67 G14 225 Staloch Suellen Daiane BRA 0 1
68 G14 12 Soni Rosalina ANG 0 1
69 G14 366 Saulyte Evelina LTU 0 1
70 G14 1610 Polyzou Dionysia GRE 0 1
71 G14 1484 Ortega Garcia Laia ESP 0 1
72 G14 244 Mikadze Miranda GEO 0 1
73 G14 135 Martinez Castro Haydee Paulina MEX 0 1
74 G14 319 Ingris Paola COL 0 1
75 G14 1576 Hui Dawn SIN 0 1
76 G14 958 Horvath Osrolya HUN 0 1
77 G14 270 Ding Shuyu CHN 0 1
78 G14 589 Carraro Denise ARG 2051 1
79 G14 455 Benmesbah Natacha FRA 0 1
80 G14 204 Baeta Medina Diana Sanroman BRA 0 1
81 G14 148 Verduga Palencia Morana Isabel MEX 0 0,5
82 G14 145 Tejo Morales J MEX 0 0,5
83 G14 1339 Pobelyanskaya Maria RUS 0 0
84 G14 533 Palawatta I.T. SRI 0 0
85 G14 1039 Olatunji Oluwatobi NGR 0 0
86 G14 1381 Isaeva Aknur TKM 0 0
87 G14 1260 Figura Luidmila RUS 0 0
88 G14 917 Faruqui Nida KEN 0 0
89 G14 863 Brunello Roberta ITA 0 0
Girls 16
1 G16 1447 Zdebska Natalia UKR 2260 4
2 G16 191 Zawadzka Jolanta POL 2310 4
3 G16 784 Karavade Eesha Sanjay IND 2171 4
4 G16 1516 Hoang Thi Bao Tram VIE 2150 4
5 G16 1261 Fominykh Marina RUS 2240 4
6 G16 459 Bolon Karelle FRA 0 4
7 G16 1414 Topel Zehra TUR 2139 3,5
8 G16 816 Paridar Shadi IRI 2132 3,5
9 G16 1306 Kovanova Baira RUS 2136 3,5
10 G16 725 Khaziyeva Dinara CAN 2102 3,5
11 G16 112 Ismailova Aytaj AZE 2133 3,5
12 G16 272 Huang Qian CHN 2305 3,5
13 G16 1358 Tchistiakova Tamara RUS 2223 3
14 G16 55 Papadopoulou Vera GRE 2165 3
15 G16 924 Otyutskaya Elena KGZ 0 3
16 G16 1510 Otazo Annyd VEN 0 3
17 G16 318 Ortiz Nadya Carolina COL 2115 3
18 G16 1430 Mokal Amruta Sunil IND 2069 3
19 G16 1548 Mijovic Aleksandra YUG 2104 3
20 G16 242 Melia Salome GEO 2264 3
21 G16 1308 Lelekova Olga RUS 2070 3
22 G16 349 Holusova Tatiana CZE 2106 3
23 G16 298 Gilbert Jessie ENG 2113 3
24 G16 1251 Bourtassova Anna RUS 2159 3
25 G16 193 Batsiashvili Nino GEO 2236 3
26 G16 74 Batchimeg Tuvshintogs MGL 2140 3
27 G16 34 Andreasyan Siranush ARM 2108 3
28 G16 371 Ziogaite Jovita LTU 1981 2,5
29 G16 1537 Vega Gutierrez Sabrina ESP 2069 2,5
30 G16 1175 van der Merwe Cecile Henriette RSA 0 2,5
31 G16 426 Tashimova Nadiya KAZ 2196 2,5
32 G16 168 Szczepkowska Karina POL 2051 2,5
33 G16 893 Plazaola Maria ARG 0 2,5
34 G16 1009 Morales Mendoza Luciana PER 2147 2,5
35 G16 1231 Dyrda Uladlena BLR 2156 2,5
36 G16 1131 Argyo Nora ROM 2085 2,5
37 G16 190 Worek Joanna POL 2230 2
38 G16 752 Sachdev Tania IND 2189 2
39 G16 940 Rogule Agnija LAT 2059 2
40 G16 139 Montero Gonzalez Paulina MEX 0 2
41 G16 1019 Machalova Veronika SVK 2146 2
42 G16 1590 Kobayashi Cintia BRA 0 2
43 G16 228 Dzagnidze Nana GEO 2309 2
44 G16 566 Brekke Jorunn Marie NOR 0 2
45 G16 909 Bolvary Tamara HUN 1949 2
46 G16 1067 Ahmatovic Mirela SLO 2066 2
47 G16 721 Videnova Iva BUL 0 1,5
48 G16 983 Sopinscaia Galina MDA 0 1,5
49 G16 1195 Romakin Helene GER 0 1,5
50 G16 798 Lip Catherine AUS 2056 1,5
51 G16 219 Kobayashi Erika BRA 0 1,5
52 G16 1003 Ibarra Chami Maria MEX 0 1,5
53 G16 605 Caceres Marisol CHI 0 1,5
54 G16 615 West Vanessa USA 0 1
55 G16 511 Verot Melanie FRA 2077 1
56 G16 648 Solic Kristina CRO 2117 1
57 G16 1198 Schoene Maria GER 2043 1
58 G16 489 Maupin Valerie FRA 2004 1
59 G16 1495 Ergasheva Sarvinoz UZB 2007 1
60 G16 543 De Gueldre Sylvie BEL 0 1
61 G16 516 Conkinska Kristina FRM 0 1
62 G16 989 Ancherta Vejas Claudinelly MEX 0 1
63 G16 330 Kull Kristelle EST 0 0,5
64 G16 252 Ellpapen Jenine RSA 0 0,5
65 G16 995 Cordeno Canto Margarita Cristina MEX 0 0,5
66 G16 1589 Berrios Jimenez Delenis CHI 2074 0,5
67 G16 875 Almer Julia SWE 0 0,5
68 G16 910 Faruqui Neha KEN 0 0
69 G16 2052 Bye G16 … 0 0
70 G16 1369 Alimova Maral TKM 0 0
Girls 18
1 G18 1193 Paehtz Elisabeth GER 0 4,5
2 G18 290 Zhao Xue CHN 0 4
3 G18 506 Sebag Marie FRA 0 4
4 G18 1341 Pogonina Natalia RUS 0 4
5 G18 1135 Ciobanu Camelia ROM 0 4
6 G18 1445 Vozovyk Oksana UKR 0 3,5
7 G18 262 Tsereteli Tamar GEO 0 3,5
8 G18 1093 Srebrnic Anna SLO 0 3,5
9 G18 1440 Rohonyan Kateryna UKR 0 3,5
10 G18 1052 Kopinits Anna-Christina AUT 0 3,5
11 G18 933 Berzina Ilze LAT 0 3,5
12 G18 328 Bashkite Viktoria EST 0 3,5
13 G18 1362 Vasilevitch Irina RUS 0 3
14 G18 121 Shukurova Meihriban AZE 0 3
15 G18 607 Reyes Paula CHI 0 3
16 G18 978 Partac Elena MDA 0 3
17 G18 965 Papp Judit HUN 0 3
18 G18 890 Nejanky Maisa ARG 0 3
19 G18 239 Khukhashvili Sopiko GEO 0 3
20 G18 308 Khoo Teresa ENG 0 3
21 G18 1209 Winnicki Alice GER 0 2,5
22 G18 428 Uskova Talyana KAZ 0 2,5
23 G18 70 Stiri Alexandra GRE 0 2,5
24 G18 1468 Priya P. IND 0 2,5
25 G18 2037 Olga Gerasimovich BLR 0 2,5
26 G18 1524 Nguyen Thi Thuy VIE 0 2,5
27 G18 1190 Mietzner Tina GER 0 2,5
28 G18 449 Igla Bella ISR 0 2,5
29 G18 805 Ghader Pour Sh. IRI 0 2,5
30 G18 348 Hodova Lucie CZE 0 2
31 G18 886 Farias Marisa ARG 0 2
32 G18 2036 Estefany Esplana PER 0 2
33 G18 87 Enkhjargal Enkhbaatar MGL 0 2
34 G18 174 Dimovski Aleksandra BIH 0 2
35 G18 1459 De Los Santos Honrubia Maria ESP 0 2
36 G18 1079 Charbonneau Anne Marie CAN 0 2
37 G18 993 Cereceris Munoz Maribel MEX 0 2
38 G18 128 Cagara Paulina POL 0 2
39 G18 577 Viestad Laila NOR 0 1,5
40 G18 699 Shtereva Slaveja BUL 0 1,5
41 G18 505 Pistorius Riani RSA 0 1,5
42 G18 1325 Mechtcheriakova Evguenia RUS 0 1,5
43 G18 1018 Machalova Maria SVK 0 1,5
44 G18 1472 Levina Anna USA 0 1,5
45 G18 1277 Khasanova Elmira RUS 0 1,5
46 G18 363 Kalvyte Vesta LTU 0 1,5
47 G18 1546 Drljovic Ljiljia YUG 0 1,5
48 G18 541 Zivanovic Andjelija AUS 0 1
49 G18 183 Skrkar Nada BIH 0 1
50 G18 397 Oliver Shannon AUS 0 1
51 G18 134 Lopez Rosano Aline MEX 0 1
52 G18 1216 Fontaine Cecile BEL 0 1
53 G18 2053 Bye G18 … 0 1
54 G18 617 Ascic Iva CRO 0 1
55 G18 35 Apresyan Lusine ARM 0 1
56 G18 528 Teneva Snezana FRM 0 0,5
57 G18 224 Shitsuka Rabbith BRA 0 0,5
58 G18 1113 Helm Leonie GER 0 0,5
59 G18 2014 Tamara Kovacevic BIH 0 0
60 G18 1041 Ordan Blessing NGR 0 0


Pokrewne linki
» Więcej o Turnieje zagraniczne
» Napisane przez AF

Najczęściej czytany artykuł o Turnieje zagraniczne:
KRAMNIK – DEEP FRITZ, Bahrajn 2002- runda 1

Oceny artykułu
Wynik głosowania: (5) | Głosów: 1
Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:
Wyśmienity | Bardzo dobry | Dobry | Przyzwoity | Zły   

Opcje
Strona gotowa do druku  Strona gotowa do druku |  Wyślij ten artykuł do znajomych  Wyślij ten artykuł do znajomych