Witamy w Magazyn Szachista
 » Strona Główna // » Baza partii / » FORUM / » Kombinacje / » Nauka Gry / » Zadania / » Prenumerata / Kontakt
  Magazyn Szachista
pod patronatem FIDE
Magazyn Szachista - Marzec 2017
Marzec 2017
  Menu
» Strona główna » Prenumerata » Numery archiwalne » Ciekawe strony (linki) » Pliki (download) » Galeria * » TOP 10 » Twoje konto » Wyślij artykuł » Wyślij link » Wyślij plik
  Kto jest Online
Aktualnie jest 81 gość(ci) i 1 użytkownik(ów) online.

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj
  Logowanie
Pseudonim

Hasło

Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów.

III Międzynarodowy otwarty Nocny Maraton Szachowy

Turnieje polskie :: Wysłano dnia 25-11-2002 o godz. 11:51:07 przez az

II Międzynarodowy otwarty Nocny Maraton Szachowy - w grze błyskawicznej. - Round 25; Pawłowice 16-17.11.2002r
Wyniki końcowe:

Miej. Nazwisko                Rtg  Loc  Klub            Pkt   M-Buch. Buch.

  1   Kulesza, Mateusz        2209      Rybnik          38.5    664.5 727.5
  2   Dawidów, Jacek          2359      Jastrzębie      38      664.0 727.5
  3   Mulet, Piotr            2271      Pszczyna        35      668.0 732.0
  4   Wałach, Marcin          2267      Rybnik          34.5    665.0 728.0
  5   Helis, Tadeusz          2314      Racibórz        33      672.0 735.5
  6   Osipow, Nikolaj         2182      Rosja           32.5    670.5 734.5
  7   Wiśniewski, Adrian      2292      Rybnik          32.5    670.0 733.5
  8   Mrozek, Przemysław      2228      Jastrzębie      31.5    673.5 737.5
  9   Stysiak, Szymon         2140      Żory            31.5    672.0 735.5
 10   Standowicz, Robert      2154      Żory            29      673.0 735.0
 11   Swiech, Piotr           2061      Mikołów         29      673.0 731.5
 12   Banasik, Henryk         2176      Tarnowskie Góry 29      671.5 734.0
 13   Błaszczok, Grzegorz     2156      Cieszyn         28.5    660.0 722.5
 14   Ozóg, Leon              2175      Bytom           28      674.5 738.5
 15   Gumula, Daniel          2099      Sławków         27.5    671.0 732.0
 16   Bubnowski, Arkadiusz    2148      Wodzisław       27.5    669.0 730.0
 17   Staszczyk, Waldemar     2044      Rybnik          27      640.5 700.0
 18   Wesołowska, Hanna       2096      Mysłowice       27      626.0 682.5
 19   Witoszek, Tadeusz            2200 Wodzisław       27      609.0 665.5
 20   Słabek, Agnieszka       2084      Mysłowice       27      603.0 661.5
 21   Sapeta, Robert          2086      Pawłowice       26.5    641.5 704.0
 22   Stanisz, Patryk         2089      Żory            26.5    630.0 688.0
 23   Milanowski, Jan         2086      Pawłowice       26.5    622.5 681.5
 24   Skwarczyński, Marcin         1800 Rybnik          26.5    620.0 669.0
 25   Kujawa, Józef                2000 Wisła           26.5    619.0 663.5
 26   Mrozek, Jan                  1800 Jastrzębie      26.5    580.5 627.5
 27   Nowak, Dominika         2060      Boruszowice     26      642.5 705.0
 28   Banasik, Marian         2253      Tarnowskie G.   26      630.0 692.5
 29   Zawierucha, Aleksander  2063      Żory            26      629.5 686.5
 30   Ujma, Jerzy             2194      Żory            26      629.0 691.5
 31   Hrtonek, Iny                 2200 Czechy          26      623.5 682.5
 32   Sztajnert, Krzysztof    2192      Skoczów         26      620.5 682.5
 33   Światłoch, Tomasz       2072      Katowice        26      619.0 656.0
 34   Wołyński, Krzysztof          1800 Rybnik          26      610.0 671.0
 35   Urbański, Grzegorz           2000 Cieszyn         26      605.0 666.0
 36   Światłoch, Michał            1800 Katowice        26      604.5 646.5
 37   Kamiński, Piotr         2063      Żory            26      603.5 660.0
 38   Szmuk, Mirosław              2000 Zebrzydowice    26      602.5 664.5
 39   Wesołowski, Tadeusz     2120      Mysłowice       26      597.5 653.0
 40   Biegier, Wojciech       2058      Mikołów         26      591.0 634.5
 41   Chlip, Damian                1800 Pszczyna        26      578.5 631.5
 42   Brzozowski, Konstanty        1800 Skoczów         25.5    595.0 654.0
 43   Biernot, Mariusz             1600 Chybie          25.5    583.0 632.5
 44   Cienciała, Ludwik            2000 Chybie          25.5    582.0 631.0
 45   Pajączkowski, Jarosław       1600 Cieszyn         25.5    577.5 623.0
 46   Sunita, Edward               1800 Jastrzębie      25.5    575.0 633.0
 47   Cieślar, Leszek              1000 Cieszyn         25.5    570.0 607.5
 48   Brzeszkowski, Stanisław      1000 Jastrzębie      25.5    568.5 621.5
 49   Kobiela, Monika              1600 Pawłowice       25.5    562.0 608.5
 50   Wnorowski, Andrzej           1000 Jastrzębie      25.5    558.0 598.5
 51   Bierski, Tomasz              1000 Jarząbkowice    25.5    501.5 530.0
 52   Wójcik, Euzebiusz            1000 Jastrzębie      25.5    491.5 520.5
 53   Błasiak, Mirosław       2071      Mikołów         25      610.5 673.0
 54   Pelikan, Stefan              2000 Jastrzębie      25      585.5 623.0
 55   Owsiany, Ariel               1800 Jastrzębie      25      585.0 636.0
 56   Heczko, Mieczysław           2000 Skoczów         25      584.0 621.0
 57   Mrozek, Krzysztof            1800 Jastrzębie      25      579.5 618.0
 58   Rola, Mieczysław             2000 Cieszyn         25      566.0 611.0
 59   Urbański, Aleksander         1000 Cieszyn         25      561.5 611.5
 60   Foltyn, Łukasz               1600 Cieszyn         25      550.5 581.5
 61   Tomczyk, Piotr               1000 Cieszyn         25      542.5 579.5
 62   Olchowy, Michał              1800 Pawłowice       25      527.5 562.5
 63   Sliwińska, Izabela           1800 Jastrzębie      24.5    590.0 647.5
 64   Chmielniak, Bronisław        1000 Zebrzydowice    24.5    565.0 596.0
 65   Popek, Krzysztof             1000 Jastrzębie      24.5    490.0 518.5
 66   Filip, Czesław               1000 Jarząbkowice    24.5    484.0 511.5
 67   Halamus, Agata               1900 Katowice        24      586.0 633.5
 68   Marcinowski, Marek           1800 Jastrzębie      24      552.5 581.5
 69   Cieślar, Michał              1600 Cieszyn         24      552.0 584.5
 70   Henczko, Edward              1000 Jastrzębie      24      496.5 525.5
 71   Dwulit, Norbert              1000 Zabrze          24      476.0 504.0
 72   Śliwiński, Sławomir          1600 Jastrzębie      23.5    497.0 530.0
 73   Olsza, Artur                 1400 Pszczyna        23      511.0 539.0
 74   Matejka, Frantisel           1600 Czechy          22.5    483.0 512.5
 75   Bubnowska, Urszula           1400 Wodzisław       22.5    477.0 506.5
 76   Pyclik, Błażej               1200 Pszczyna        22      487.0 516.0
 77   Sokół, Rafał                 1000 Pawłowice       21.5    473.0 502.0
 78   Rzepka, Piotr                1000 Jastrzębie      21.5    468.0 495.5
 79   Olsza, Henryk                1000 Pszczyna        20      478.5 507.5
 80   Rudzki, Krzysztof            1000 Pawłowice       20      470.0 501.0
 81   Korus, Paweł                 1200 Pawłowice       19.5    471.5 500.0
 82   Tchórz, Henryk               1000 Warszowice      18.5    469.0 497.0
 83   Rudzka, Danuta               1000 Pawłowice       14.5    474.0 502.0
 84   Henczko, Andrzej             1000 Jastrzębie      14      475.5 504.0
 85   Złotnicka, Edyta             1000 Pawłowice       10.5    474.5 502.0
 86   Rudol, Grzegorz              1000 Pielgrzynowice  9.5     475.0 503.5
 87   Koczy, Krzysztof             1000 Pielgrzynowice  4       481.0 509.0
 88   Łasa, Zenon                  1000 Jastrzębie      2       481.5 511.5
Sędzia główny: Hieronim Halamus KA-456p

Turniej został rozegrany systemem szwajcarskim na dystansie 25 rund po 2 partie.
Głównym sponsorem turnieju był Urząd Gminy Pawłowice oraz Dom Kultury Pawłowice "Osiedle" i GKS Pniówek"74".
Na zakończenie turnieju wręczono 15 nagród za miejsca oraz wśród wszystkich uczestników rozlosowano około 70 nagród różnej wartości.



Pokrewne linki
» Więcej o Turnieje polskie
» Napisane przez az

Najczęściej czytany artykuł o Turnieje polskie:
OFICJALNA LISTA FIDE – 1 I 2004 – POLACY (2)

Oceny artykułu
Wynik głosowania: (4.25) | Głosów: 8
Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:
Wyśmienity | Bardzo dobry | Dobry | Przyzwoity | Zły   

Opcje
Strona gotowa do druku  Strona gotowa do druku |  Wyślij ten artykuł do znajomych  Wyślij ten artykuł do znajomych