Witamy w Magazyn Szachista
 » Strona Główna // » Baza partii / » FORUM / » Kombinacje / » Nauka Gry / » Zadania / » Prenumerata / Kontakt
  Magazyn Szachista
pod patronatem FIDE
Magazyn Szachista - Marzec 2017
Marzec 2017
  Menu
» Strona główna » Prenumerata » Numery archiwalne » Ciekawe strony (linki) » Pliki (download) » Galeria * » TOP 10 » Twoje konto » Wy¶lij artykuł » Wy¶lij link » Wy¶lij plik
  Kto jest Online
Aktualnie jest 78 go¶ć(ci) i 0 użytkownik(ów) online.

Jeste¶ anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikaj±c tutaj
  Logowanie
Pseudonim

Hasło

Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów.

OTWARTE MISTRZOSTWA BIAŁEGOSTOKU SZYBKIE'2003

Turnieje polskie :: Wysłano dnia 05-02-2003 o godz. 11:53:08 przez az

Anonim napisał "MISTRZOSTWA MIASTA BIAŁEGOSTOKU JUNIORÓW I JUNIOREK W SZACHACH SZYBKICH NA 2003 ROK

W dniach 3 – 4 lutego 2003 roku w Zespole Szkół Integracyjnych nr 1 w Białymstoku rozegrano Otwarte Mistrzostwa Miasta Juniorów i Ju-niorek w szachach szybkich. Organizatorem imprezy był Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy STOCZEK 45 Białystok, a sędzi± głównym ni-żej podpisany.
Najmłodsi sympatycy królewskiej gry rywalizowali w trzech grupach turniejowych: do 10, 14 i 20 lat. Rozegrano 9 rund, przy czym każdy za-wodnik na rozegranie jednej partii miał pół godziny do namysłu. W im-prezie uczestniczyło 58 juniorów, w tym 19 dziewcz±t. Z zawodnikami z Białegostoku z powodzeniem walczyli go¶cie z Grodna na Białorusi.
Najlepsze dziewczęta i najlepsi chłopcy (w swoich grupach wieko-wych) otrzymali puchary, medale, dyplomy i nagrody rzeczowe.

WYNIKI KOŃCOWE


Juniorki do 10 lat:

1. BRZYSKA, Maja Białystok 6 pkt.
2. SIELIWONIK, Katarzyna MDK Białystok 5.5
3. CHANEWSKAJA, Olga Grodno Białoru¶ 5
4. KARPOWA, Aleksandra Grodno Białoru¶ 4
5. MASŁOWIECKA, Martyna Białystok 4
6. PROTASEWICZ, Walentina Grodno Białoru¶ 3
7. PYPCZYŃSKA, Katarzyna Białystok 2
8. KANDEJEWA, Anna Grodno Białoru¶ 2

Juniorzy do 10 lat:

1. POGORZELSKI, Sebastian MDK Białystok 7
2. ZAJCEW, Sergej Grodno Białoru¶ 7
3. NASUTA, Grzegorz MDK Białystok 6.5
4. MALEC, Sebastian MUKS STOCZEK 45 Białystok 6.5
5. MALEC, Jakub MUKS STOCZEK 45 Białystok 6
6. ZIŃCZUK, Grzegorz MDK Białystok 5.5
7. TUROWSKI, Michał MUKS STOCZEK 45 Białystok 5.5
8. RADECKI, Adam MUKS STOCZEK 45 Białystok 5
9. PIEKAREC, Maksimilian Grodno Białoru¶ 5
10. DABKUS, Roman Grodno Białoru¶ 4.5
11. KOZIOŁ, Stanisław UKS SPARTAKUS D±browa B. 4.5
12. TUROWSKI, Bartłomiej MUKS STOCZEK 45 Białystok 4.5
13. ROGALEWSKI, Arnold Białystok 4.5
14. SOKOŁOWSKI, Łukasz MUKS STOCZEK 45 Białystok 4.5
15. TRIBUSZ, Andrej Grodno Białoru¶ 4
16. MLECZKO, Arsenij Grodno Białoru¶ 4
17. SZEPIŁŁO, Maksim Grodno Białoru¶ 4
18. OKSIUTA, Karol Białystok 2
19. STASIEWICZ, Jan MDK Białystok 1

Juniorki do 14 lat:

1. KRASOWSKAJA, Anastazja Grodno Białoru¶ 6
2. ZAJKOWSKA, Agata MDK Białystok 6
3. BRZYSKA, Joanna Białystok 5
4. SZEPIŁŁO, Jekaterina Grodno Białoru¶ 4
5. KARPOWA, Daria Grodno Białoru¶ 3
6. JAROSZUK, Aneta MDK Białystok 2

Juniorzy do 14 lat:

1. ROSZKOWSKI, Rafał BTSzach. Białystok 8
2. WONSEWICZ, Bartłomiej MUKS STOCZEK 45 Białystok 6
3. JELISIEJEW, Joachim MDK Białystok 5.5
4. STANKIEWICZ, Maksim Grodno Białoru¶ 5.5
5. SIELIWONIK, Piotr UKS HUBAL Białystok 5
6. PUKSZA, Andrzej MUKS STOCZEK 45 Białystok 4.5
7. TOPOLSKI, Piotr Białystok 4
8. MALEWSKIJ, Aleksiej Grodno Białoru¶ 3
9. KARPOWICZ, Piotr MUKS STOCZEK 45 Białystok 2.5
10. PIETRUCZUK, Damian MUKS STOCZEK 45 Białystok 2

Juniorki do 20 lat:

1. ANDREJCZUK, Maciej MUKS STOCZEK 45 Białystok 7
2. ANDREJCZUK, Beata MUKS STOCZEK 45 Białystok 6
3. JACKOWSKA, Aleksandra BTSzach. Białystok 5.5
4. STANKIEWICZ, Irina Grodno Białoru¶ 4
5. ZAJKOWSKA, Olga MUKS STOCZEK 45 Białystok 4

Juniorzy do 20 lat:

1. EJSMONT, Krzysztof BTSzach. Białystok 8
2. DABKUS, Andriej Grodno Białoru¶ 7
3. NIEBRZYDOWSKI, Emil MUKS STOCZEK 45 Białystok 5
4. KALINOWSKI, Szymon Białystok 4.5
5. KAMIŃSKI, Paweł MUKS STOCZEK 45 Białystok 4.5
6. KONOPKO, Łukasz Knyszyn 4
7. STECZ, Krzysztof Białystok 3.5
8. BERNACKI, Gabriel BTSzach. Białystok 3.5
9. POROWSKI, Marcin Białystok 3
10. ŁOTKO, Daniel Białystok 2.5


Leszek Zega
Mistrzostwa Miasta Juniorów i Juniorek w szachach szybkich do 10 lat
Białystok, 3 – 4 lutego 2003 roku

Lista startowa

1. MALEC, Sebastian 1800 MUKS STOCZEK 45 Białystok 05-08-1995
2. POGORZELSKI, Sebastian 1600 MDK Białystok 04-05-1993
3. MALEC, Jakub 1600 MUKS STOCZEK 45 Białystok 01-01-1993
4. NASUTA, Grzegorz 1600 MDK Białystok 01-03-1996
5. TRIBUSZ, Andrej 1400 Grodno Białoru¶ 14-11-1993
6. ZAJCEW, Sergej 1400 Grodno Białoru¶ 23-05-1994
7. SZEPIŁŁO, Maksim 1400 Grodno Białoru¶ 04-09-1993
8. MLECZKO, Arsenij 1400 Grodno Białoru¶ 29-03-1995
9. BRZYSKA, Maja 1400 Białystok 03-05-1993
10. DABKUS, Roman 1400 Grodno Białoru¶ 14-01-1994
11. RADECKI, Adam 1400 MUKS STOCZEK 45 Białystok 11-08-1994
12. PIEKAREC, Maksimilian 1400 Grodno Białoru¶ 12-01-1994
13. TUROWSKI, Bartłomiej 1400 MUKS STOCZEK 45 Białystok 22-06-1993
14. SIELIWONIK, Katarzyna 1400 MDK Białystok 05-03-1993
15. ZIŃCZUK, Grzegorz 1400 MDK Białystok 13-12-1993
16. TUROWSKI, Michał 1400 MUKS STOCZEK 45 Białystok 01-01-1995
17. CHANEWSKAJA, Olga 1250 Grodno Białoru¶ 13-11-1993
18. KARPOWA, Aleksandra 1250 Grodno Białoru¶ 27-11-1993
19. PROTASEWICZ, Walentina 1250 Grodno Białoru¶ 26-12-1993
20. ROGALEWSKI, Arnold 1200 Białystok 01-01-1993
21. STASIEWICZ, Jan 1200 MDK Białystok 25-09-1994
22. SOKOŁOWSKI, Łukasz 1200 MUKS STOCZEK 45 Białystok 12-01-1994
23. PYPCZYŃSKA, Katarzyna 1100 Białystok 27-10-1993
24. OKSIUTA, Karol 1000 Białystok 07-09-1994
25. MASŁOWIECKA, Martyna 1000 Białystok 19-04-1993
26. KOZIOŁ, Stanisław 1000 UKS SPARTAKUS D±browa B. 01-01-1993
27. KANDEJEWA, Anna 1000 Grodno Białoru¶ 22-02-1994

Tabela turniejowa
1. MALEC, Sebastian 14:W 10:D 5:W 4:L 15:L 8:W 13:W 18:W 2:W
2. POGORZELSKI, Sebastian 15:W 11:W 6:W 3:W 4:W 14:W 10:W 9:L 1:L
3. MALEC, Jakub 16:W 18:W 8:W 2:L 14:L 15:W 26:W 6:L 10:W
4. NASUTA, Grzegorz 17:W 13:W 20:W 1:W 2:L 6:L 14:D 15:W 9:W
5. TRIBUSZ, Andrej 18:L 17:W 1:L 24:W 20:W 9:L 11:W 16:L 12:L
6. ZAJCEW, Sergej 19:W 25:W 2:L 10:W 8:W 4:W 9:L 3:W 14:W
7. SZEPIŁŁO, Maksim 20:L 22:W 10:L 17:L 25:L 21:+ 16:L 27:W 23:W
8. MLECZKO, Arsenij 21:W 27:W 3:L 20:W 6:L 1:L 18:L 12:L :W
9. BRZYSKA, Maja 22:W 20:L 15:L 25:W 18:W 5:W 6:W 2:W 4:L
10. DABKUS, Roman 23:W 1:D 7:W 6:L 16:W 13:W 2:L 14:L 3:L
11. RADECKI, Adam 24:W 2:L 18:L 22:W 17:L 16:W 5:L 13:W 25:W
12. PIEKAREC, Maksimilian 25:L 19:W 26:L 27:W 13:L 20:L 23:W 8:W 5:W
13. TUROWSKI, Bartłomiej 26:W 4:L 25:W 15:D 12:W 10:L 1:L 11:L 27:W
14. SIELIWONIK, Katarzyna 1:L 21:W 27:W 26:W 3:W 2:L 4:D 10:W 6:L
15. ZIŃCZUK, Grzegorz 2:L 24:W 9:W 13:D 1:W 3:L 17:W 4:L 20:W
16. TUROWSKI, Michał 3:L 23:D 19:W 18:W 10:L 11:L 7:W 5:W 26:W
17. CHANEWSKAJA, Olga 4:L 5:L 23:W 7:W 11:W 26:L 15:L 19:W 18:W
18. KARPOWA, Aleksandra 5:W 3:L 11:W 16:L 9:L 24:+ 8:W 1:L 17:L
19. PROTASEWICZ, Walentina 6:L 12:L 16:L 23:W 24:L :W 27:W 17:L 22:L
20. ROGALEWSKI, Arnold 7:W 9:W 4:L 8:L 5:L 12:W 25:W 26:D 15:L
21. STASIEWICZ, Jan 8:L 14:L 22:L :W 26:- 7:- : : :
22. SOKOŁOWSKI, Łukasz 9:L 7:L 21:W 11:L 27:D 25:L :W 23:W 19:W
23. PYPCZYŃSKA, Katarzyna 10:L 16:D 17:L 19:L :W 27:D 12:L 22:L 7:L
24. OKSIUTA, Karol 11:L 15:L :W 5:L 19:W 18:- : : :
25. MASŁOWIECKA, Martyna 12:W 6:L 13:L 9:L 7:W 22:W 20:L :W 11:L
26. KOZIOŁ, Stanisław 13:L :W 12:W 14:L 21:+ 17:W 3:L 20:D 16:L
27. KANDEJEWA, Anna :W 8:L 14:L 12:L 22:D 23:D 19:L 7:L 13:L
Protokoły rundowe

Runda 1.

1 MALEC, Sebastian [0] 1:0 SIELIWONIK, Katarzyna [0]
2 ZIŃCZUK, Grzegorz [0] 0:1 POGORZELSKI, Sebastian [0]
3 MALEC, Jakub [0] 1:0 TUROWSKI, Michał [0]
4 CHANEWSKAJA, Olga [0] 0:1 NASUTA, Grzegorz [0]
5 TRIBUSZ, Andrej [0] 0:1 KARPOWA, Aleksandra [0]
6 PROTASEWICZ, Walentina [0] 0:1 ZAJCEW, Sergej [0]
7 SZEPIŁŁO, Maksim [0] 0:1 ROGALEWSKI, Arnold [0]
8 STASIEWICZ, Jan [0] 0:1 MLECZKO, Arsenij [0]
9 BRZYSKA, Maja [0] 1:0 SOKOŁOWSKI, Łukasz [0]
10 PYPCZYŃSKA, Katarzyna [0] 0:1 DABKUS, Roman [0]
11 RADECKI, Adam [0] 1:0 OKSIUTA, Karol [0]
12 MASŁOWIECKA, Martyna [0] 1:0 PIEKAREC, Maksimilian [0]
13 TUROWSKI, Bartłomiej [0] 1:0 KOZIOŁ, Stanisław [0]
14 KANDEJEWA, Anna [0] 1:0 BYE
Runda 2.

1 DABKUS, Roman [1] =:= MALEC, Sebastian [1]
2 POGORZELSKI, Sebastian [1] 1:0 RADECKI, Adam [1]
3 KARPOWA, Aleksandra [1] 0:1 MALEC, Jakub [1]
4 NASUTA, Grzegorz [1] 1:0 TUROWSKI, Bartłomiej [1]
4 ZAJCEW, Sergej [1] 1:0 MASŁOWIECKA, Martyna [1]
5 MLECZKO, Arsenij [1] 1:0 KANDEJEWA, Anna [1]
6 ROGALEWSKI, Arnold [1] 1:0 BRZYSKA, Maja [1]
6 CHANEWSKAJA, Olga [0] 0:1 TRIBUSZ, Andrej [0]
7 SOKOŁOWSKI, Łukasz [0] 0:1 SZEPIŁŁO, Maksim [0]
8 PIEKAREC, Maksimilian [0] 1:0 PROTASEWICZ, Walentina [0]
9 SIELIWONIK, Katarzyna [0] 1:0 STASIEWICZ, Jan [0]
10 OKSIUTA, Karol [0] 0:1 ZIŃCZUK, Grzegorz [0]
11 TUROWSKI, Michał [0] =:= PYPCZYŃSKA, Katarzyna [0]
12 KOZIOŁ, Stanisław [0] 1:0 BYE
Runda 3.

1 ZAJCEW, Sergej [2] 0:1 POGORZELSKI, Sebastian [2]
2 MALEC, Jakub [2] 1:0 MLECZKO, Arsenij [2]
3 ROGALEWSKI, Arnold [2] 0:1 NASUTA, Grzegorz [2]
4 MALEC, Sebastian [1.5] 1:0 TRIBUSZ, Andrej [1]
5 SZEPIŁŁO, Maksim [1] 0:1 DABKUS, Roman [1.5]
6 BRZYSKA, Maja [1] 0:1 ZIŃCZUK, Grzegorz [1]
7 RADECKI, Adam [1] 0:1 KARPOWA, Aleksandra [1]
8 KOZIOŁ, Stanisław [1] 1:0 PIEKAREC, Maksimilian [1]
9 TUROWSKI, Bartłomiej [1] 1:0 MASŁOWIECKA, Martyna [1]
10 KANDEJEWA, Anna [1] 0:1 SIELIWONIK, Katarzyna [1]
11 PROTASEWICZ, Walentina [0] 0:1 TUROWSKI, Michał [.5]
12 PYPCZYŃSKA, Katarzyna [.5] 0:1 CHANEWSKAJA, Olga [0]
13 STASIEWICZ, Jan [0] 0:1 SOKOŁOWSKI, Łukasz [0]
14 OKSIUTA, Karol [0] 1:0 BYE
Runda 4.

1 POGORZELSKI, Sebastian [3] 1:0 MALEC, Jakub [3]
2 NASUTA, Grzegorz [3] 1:0 MALEC, Sebastian [2.5]
3 DABKUS, Roman [2.5] 0:1 ZAJCEW, Sergej [2]
4 MLECZKO, Arsenij [2] 1:0 ROGALEWSKI, Arnold [2]
5 ZIŃCZUK, Grzegorz [2] =:= TUROWSKI, Bartłomiej [2]
6 SIELIWONIK, Katarzyna [2] 1:0 KOZIOŁ, Stanisław [2]
7 KARPOWA, Aleksandra [2] 0:1 TUROWSKI, Michał [1.5]
8 TRIBUSZ, Andrej [1] 1:0 OKSIUTA, Karol [1]
9 CHANEWSKAJA, Olga [1] 1:0 SZEPIŁŁO, Maksim [1]
10 MASŁOWIECKA, Martyna [1] 0:1 BRZYSKA, Maja [1]
11 SOKOŁOWSKI, Łukasz [1] 0:1 RADECKI, Adam [1]
12 PIEKAREC, Maksimilian [1] 1:0 KANDEJEWA, Anna [1]
13 PROTASEWICZ, Walentina [0] 1:0 PYPCZYŃSKA, Katarzyna [.5]
14 STASIEWICZ, Jan [0] 1:0 BYE
Runda 5.

1 NASUTA, Grzegorz [4] 0:1 POGORZELSKI, Sebastian [4]
2 MALEC, Jakub [3] 0:1 SIELIWONIK, Katarzyna [3]
3 ZAJCEW, Sergej [3] 1:0 MLECZKO, Arsenij [3]
4 MALEC, Sebastian [2.5] 0:1 ZIŃCZUK, Grzegorz [2.5]
5 TUROWSKI, Michał [2.5] 0:1 DABKUS, Roman [2.5]
6 TUROWSKI, Bartłomiej [2.5] 1:0 PIEKAREC, Maksimilian [2]
7 ROGALEWSKI, Arnold [2] 0:1 TRIBUSZ, Andrej [2]
8 BRZYSKA, Maja [2] 1:0 KARPOWA, Aleksandra [2]
9 RADECKI, Adam [2] 0:1 CHANEWSKAJA, Olga [2]
10 KOZIOŁ, Stanisław [2] +:- STASIEWICZ, Jan [1]
11 SZEPIŁŁO, Maksim [1] 0:1 MASŁOWIECKA, Martyna [1]
12 OKSIUTA, Karol [1] 1:0 PROTASEWICZ, Walentina [1]
13 KANDEJEWA, Anna [1] =:= SOKOŁOWSKI, Łukasz [1]
14 PYPCZYŃSKA, Katarzyna [.5] 1:0 BYE
Runda 6.

1 POGORZELSKI, Sebastian [5] 1:0 SIELIWONIK, Katarzyna [4]
2 ZAJCEW, Sergej [4] 1:0 NASUTA, Grzegorz [4]
3 DABKUS, Roman [3.5] 1:0 TUROWSKI, Bartłomiej [3.5]
4 ZIŃCZUK, Grzegorz [3.5] 0:1 MALEC, Jakub [3]
5 TRIBUSZ, Andrej [3] 0:1 BRZYSKA, Maja [3]
6 KOZIOŁ, Stanisław [3] 1:0 CHANEWSKAJA, Olga [3]
7 MLECZKO, Arsenij [3] 0:1 MALEC, Sebastian [2.5]
8 TUROWSKI, Michał [2.5] 0:1 RADECKI, Adam [2]
9 PIEKAREC, Maksimilian [2] 0:1 ROGALEWSKI, Arnold [2]
10 KARPOWA, Aleksandra [2] +:- OKSIUTA, Karol [2]
11 MASŁOWIECKA, Martyna [2] 1:0 SOKOŁOWSKI, Łukasz [1.5]
12 PYPCZYŃSKA, Katarzyna [1.5] =:= KANDEJEWA, Anna [1.5]
13 SZEPIŁŁO, Maksim [1] +:- STASIEWICZ, Jan [1]
14 PROTASEWICZ, Walentina [1] 1:0 BYE
Runda 7.

1 DABKUS, Roman [4.5] 0:1 POGORZELSKI, Sebastian [6]
2 BRZYSKA, Maja [4] 1:0 ZAJCEW, Sergej [5]
3 MALEC, Jakub [4] 1:0 KOZIOŁ, Stanisław [4]
4 SIELIWONIK, Katarzyna [4] =:= NASUTA, Grzegorz [4]
5 MALEC, Sebastian [3.5] 1:0 TUROWSKI, Bartłomiej [3.5]
6 CHANEWSKAJA, Olga [3] 0:1 ZIŃCZUK, Grzegorz [3.5]
7 RADECKI, Adam [3] 0:1 TRIBUSZ, Andrej [3]
8 KARPOWA, Aleksandra [3] 1:0 MLECZKO, Arsenij [3]
9 ROGALEWSKI, Arnold [3] 1:0 MASŁOWIECKA, Martyna [3]
10 SZEPIŁŁO, Maksim [2] 0:1 TUROWSKI, Michał [2.5]
11 PIEKAREC, Maksimilian [2] 1:0 PYPCZYŃSKA, Katarzyna [2]
12 KANDEJEWA, Anna [2] 0:1 PROTASEWICZ, Walentina [2]
13 SOKOŁOWSKI, Łukasz [1.5] 1:0 BYE
Runda 8.

1 POGORZELSKI, Sebastian [7] 0:1 BRZYSKA, Maja [5]
2 ZAJCEW, Sergej [5] 1:0 MALEC, Jakub [5]
3 NASUTA, Grzegorz [4.5] 1:0 ZIŃCZUK, Grzegorz [4.5]
4 SIELIWONIK, Katarzyna [4.5] 1:0 DABKUS, Roman [4.5]
5 KARPOWA, Aleksandra [4] 0:1 MALEC, Sebastian [4.5]
6 KOZIOŁ, Stanisław [4] =:= ROGALEWSKI, Arnold [4]
7 TRIBUSZ, Andrej [4] 0:1 TUROWSKI, Michał [3.5]
8 TUROWSKI, Bartłomiej [3.5] 0:1 RADECKI, Adam [3]
9 MLECZKO, Arsenij [3] 0:1 PIEKAREC, Maksimilian [3]
10 PROTASEWICZ, Walentina [3] 0:1 CHANEWSKAJA, Olga [3]
11 SOKOŁOWSKI, Łukasz [2.5] 1:0 PYPCZYŃSKA, Katarzyna [2]
12 KANDEJEWA, Anna [2] 0:1 SZEPIŁŁO, Maksim [2]
13 MASŁOWIECKA, Martyna [3] 1:0 BYE
Runda 9.

1 MALEC, Sebastian [5.5] 1:0 POGORZELSKI, Sebastian [7]
2 BRZYSKA, Maja [6] 0:1 NASUTA, Grzegorz [5.5]
3 ZAJCEW, Sergej [6] 1:0 SIELIWONIK, Katarzyna [5.5]
4 MALEC, Jakub [5] 1:0 DABKUS, Roman [4.5]
5 ZIŃCZUK, Grzegorz [4.5] 1:0 ROGALEWSKI, Arnold [4.5]
6 TUROWSKI, Michał [4.5] 1:0 KOZIOŁ, Stanisław [4.5]
7 PIEKAREC, Maksimilian [4] 1:0 TRIBUSZ, Andrej [4]
8 MASŁOWIECKA, Martyna [4] 0:1 RADECKI, Adam [4]
9 CHANEWSKAJA, Olga [4] 1:0 KARPOWA, Aleksandra [4]
10 SOKOŁOWSKI, Łukasz [3.5] 1:0 PROTASEWICZ, Walentina [3]
11 TUROWSKI, Bartłomiej [3.5] 1:0 KANDEJEWA, Anna [2]
12 PYPCZYŃSKA, Katarzyna [2] 0:1 SZEPIŁŁO, Maksim [3]
13 MLECZKO, Arsenij [3] 1:0 BYE
Rezultaty końcowe

M-sce Nazwisko i imię Rank. Klub Pkt. M-Buch. Buch. Progr.
1 POGORZELSKI, Sebastian 1600 MDK Białystok 7 41.0 52.5 42.0
2 ZAJCEW, Sergej 1400 Grodno Białoru¶ 7 35.5 45.0 35.0
3 NASUTA, Grzegorz 1600 MDK Białystok 6.5 40.0 51.5 34.5
4 MALEC, Sebastian 1800 MUKS STOCZEK 45 Białystok 6.5 34.0 44.5 30.0
5 MALEC, Jakub 1600 MUKS STOCZEK 45 Białystok 6 35.0 45.5 32.0
6 BRZYSKA, Maja 1400 Białystok 6 35.0 45.5 29.0
7 ZIŃCZUK, Grzegorz 1400 MDK Białystok 5.5 39.0 49.5 27.0
8 SIELIWONIK, Katarzyna 1400 MDK Białystok 5.5 37.0 45.5 29.5
9 TUROWSKI, Michał 1400 MUKS STOCZEK 45 Białystok 5.5 26.5 34.0 23.0
10 RADECKI, Adam 1400 MUKS STOCZEK 45 Białystok 5 30.0 40.5 22.0
11 CHANEWSKAJA, Olga 1250 Grodno Białoru¶ 5 27.5 35.5 21.0
12 PIEKAREC, Maksimilian 1400 Grodno Białoru¶ 5 23.0 29.0 20.0
13 DABKUS, Roman 1400 Grodno Białoru¶ 4.5 38.5 47.0 29.0
14 KOZIOŁ, Stanisław 1000 UKS SPARTAKUS D±browa B. 4.5 34.5 43.5 25.0
15 TUROWSKI, Bartłomiej 1400 MUKS STOCZEK 45 Białystok 4.5 33.5 41.5 25.0
16 ROGALEWSKI, Arnold 1200 Białystok 4.5 31.0 41.0 25.0
17 SOKOŁOWSKI, Łukasz 1200 MUKS STOCZEK 45 Białystok 4.5 23.5 31.0 15.5
18 KARPOWA, Aleksandra 1250 Grodno Białoru¶ 4 35.0 45.0 23.0
19 TRIBUSZ, Andrej 1400 Grodno Białoru¶ 4 34.5 44.5 22.0
20 MASŁOWIECKA, Martyna 1000 Białystok 4 33.5 44.0 20.0
21 MLECZKO, Arsenij 1400 Grodno Białoru¶ 4 33.0 41.5 24.0
22 SZEPIŁŁO, Maksim 1400 Grodno Białoru¶ 4 26.0 33.0 15.0
23 PROTASEWICZ, Walentina 1250 Grodno Białoru¶ 3 29.0 37.5 13.0
24 PYPCZYŃSKA, Katarzyna 1100 Białystok 2 29.0 36.0 11.0
25 KANDEJEWA, Anna 1000 Grodno Białoru¶ 2 27.5 34.5 13.5
26 OKSIUTA, Karol 1000 Białystok 2 15.5 23.5 6.0
27 STASIEWICZ, Jan 1200 MDK Białystok 1 14.5 23.0 3.0
Rezultaty rankingowe PZSzach.









Po 6. rundach

1. MALEC, Sebastian 1800 3.5/6 5.75 1486 1543
2. POGORZELSKI, Sebastian 1600 6.0/6 4.00 1486 1829
3. MALEC, Jakub 1600 4.0/6 4.43 1436 1550
4. NASUTA, Grzegorz 1600 4.0/6 4.18 1464 1579
5. TRIBUSZ, Andrej 1400 3.0/6 3.62 1329 1329
6. ZAJCEW, Sergej 1400 5.0/6 3.18 1379 1607
7. SZEPIŁŁO, Maksim 1400 1.0/5 3.68 1242 1042
8. MLECZKO, Arsenij 1400 3.0/6 3.25 1371 1371
9. BRZYSKA, Maja 1400 4.0/6 4.18 1264 1379
10. DABKUS, Roman 1400 4.5/6 2.87 1414 1586
11. RADECKI, Adam 1400 3.0/6 3.87 1300 1300
12. PIEKAREC, Maksimilian 1400 2.0/6 4.93 1179 1064
13. TUROWSKI, Bartłomiej 1400 3.5/6 3.75 1314 1371
14. SIELIWONIK, Katarzyna 1400 4.0/6 3.25 1371 1486
15. ZIŃCZUK, Grzegorz 1400 3.5/6 2.50 1457 1514
16. TUROWSKI, Michał 1400 2.5/6 3.50 1343 1286
17. CHANEWSKAJA, Olga 1250 3.0/6 2.50 1307 1307
18. KARPOWA, Aleksandra 1250 2.0/5 1.31 1408 1342
19. PROTASEWICZ, Walentina 1250 1.0/5 2.44 1258 1058
20. ROGALEWSKI, Arnold 1200 3.0/6 1.25 1400 1400 IV
21. STASIEWICZ, Jan 1200 0.0/3 1.00 1300 1000
22. SOKOŁOWSKI, Łukasz 1200 1.5/6 2.75 1229 1057
23. PYPCZYŃSKA, Katarzyna 1100 1.0/5 1.50 1233 1033
24. OKSIUTA, Karol 1000 1.0/4 0.19 1290 1130
25. MASŁOWIECKA, Martyna 1000 3.0/6 0.25 1314 1314 IV
26. KOZIOŁ, Stanisław 1000 2.0/4 0.19 1290 1290
27. KANDEJEWA, Anna 1000 1.0/5 0.62 1250 1050
Po 9. rundach

1. MALEC, Sebastian 1800 5.5/8 7.93 1450 1583
2. POGORZELSKI, Sebastian 1600 7.0/8 5.50 1467 1733
3. MALEC, Jakub 1600 5.0/8 6.43 1383 1472
4. NASUTA, Grzegorz 1600 5.5/8 5.68 1450 1583
5. TRIBUSZ, Andrej 1400 4.0/8 4.62 1344 1344
6. ZAJCEW, Sergej 1400 6.0/8 3.94 1406 1583
7. SZEPIŁŁO, Maksim 1400 2.0/7 5.18 1231 1081
8. MLECZKO, Arsenij 1400 3.0/8 4.43 1361 1272
9. BRZYSKA, Maja 1400 6.0/8 4.93 1317 1494
10. DABKUS, Roman 1400 4.5/8 3.62 1433 1478
11. RADECKI, Adam 1400 4.0/8 4.87 1322 1322
12. PIEKAREC, Maksimilian 1400 4.0/8 6.31 1194 1194
13. TUROWSKI, Bartłomiej 1400 3.5/8 4.25 1378 1333
14. SIELIWONIK, Katarzyna 1400 5.5/8 4.00 1400 1533
15. ZIŃCZUK, Grzegorz 1400 4.5/8 3.44 1450 1494
16. TUROWSKI, Michał 1400 4.5/8 4.50 1356 1400
17. CHANEWSKAJA, Olga 1250 4.0/8 3.31 1311 1311
18. KARPOWA, Aleksandra 1250 3.0/7 1.44 1456 1406
19. PROTASEWICZ, Walentina 1250 2.0/7 3.75 1225 1075
20. ROGALEWSKI, Arnold 1200 4.5/8 2.75 1311 1356
21. STASIEWICZ, Jan 1200 0.0/3 1.00 1300 1000
22. SOKOŁOWSKI, Łukasz 1200 2.5/7 3.37 1213 1113
23. PYPCZYŃSKA, Katarzyna 1100 1.0/7 2.00 1250 1000
24. OKSIUTA, Karol 1000 1.0/4 0.19 1290 1130
25. MASŁOWIECKA, Martyna 1000 3.0/7 0.50 1300 1250
26. KOZIOŁ, Stanisław 1000 2.5/6 0.19 1321 1264 V
27. KANDEJEWA, Anna 1000 1.0/7 0.81 1269 1019

Mistrzostwa Miasta Juniorów i Juniorek do 14 lat w szachach szybkich
Białystok, 3 – 4 lutego 2003 roku

Lista startowa
1. SIELIWONIK, Piotr 2000 UKS HUBAL Białystok 01-01-1990
2. PUKSZA, Andrzej 1800 MUKS STOCZEK 45 Białystok 03-04-1991
3. ROSZKOWSKI, Rafał 1800 BTSzach. Białystok 19-05-1990
4. STANKIEWICZ, Maksim 1800 Grodno Białoru¶ 11-11-1989
5. WONSEWICZ, Bartłomiej 1800 MUKS STOCZEK 45 Białystok 16-07-1991
6. JELISIEJEW, Joachim 1600 MDK Białystok 12-01-1989
7. KARPOWICZ, Piotr 1600 MUKS STOCZEK 45 Białystok 19-09-1992
8. KRASOWSKAJA, Anastazja 1600 Grodno Białoru¶ 02-10-1991
9. MALEWSKIJ, Aleksiej 1600 Grodno Białoru¶ 18-07-1992
10. ZAJKOWSKA, Agata 1600 MDK Białystok 02-11-1989
11. BRZYSKA, Joanna 1400 Białystok 15-12-1991
12. JAROSZUK, Aneta 1400 MDK Białystok 09-03-1992
13. PIETRUCZUK, Damian 1400 MUKS STOCZEK 45 Białystok 24-05-1992
14. KARPOWA, Daria 1250 Grodno Białoru¶ 30-09-1991
15. SZEPIŁŁO, Jekaterina 1250 Grodno Białoru¶ 14-04-1991
16. TOPOLSKI, Piotr 1200 Białystok 17-05-1991

Tabela turniejowa

1. SIELIWONIK, Piotr 9:W 6:L 2:D 7:W 8:D 5:L 16:W 13:W 3:L
2. PUKSZA, Andrzej 10:D 7:W 1:D 5:D 3:L 13:W 4:L 15:W 6:L
3. ROSZKOWSKI, Rafał 11:W 8:W 4:W 6:D 2:W 10:D 5:W 9:W 1:W
4. STANKIEWICZ, Maksim 12:W 5:W 3:L 8:D 10:L 11:W 2:W 6:W 16:L
5. WONSEWICZ, Bartłomiej 13:W 4:L 11:W 2:D 6:D 1:W 3:L 7:W 8:W
6. JELISIEJEW, Joachim 14:W 1:W 10:W 3:D 5:D 8:L 15:D 4:L 2:W
7. KARPOWICZ, Piotr 15:D 2:L 13:L 1:L 12:W 9:W 14:L 5:L 11:L
8. KRASOWSKAJA, Anastazja 16:W 3:L 15:W 4:D 1:D 6:W 10:W 14:W 5:L
9. MALEWSKIJ, Aleksiej 1:L 10:L 14:L 12:L 16:W 7:L 13:W 3:L 15:W
10. ZAJKOWSKA, Agata 2:D 9:W 6:L 13:W 4:W 3:D 8:L 12:W 14:W
11. BRZYSKA, Joanna 3:L 14:W 5:L 15:W 13:W 4:L 12:W 16:L 7:W
12. JAROSZUK, Aneta 4:L 15:L 16:L 9:W 7:L 14:L 11:L 10:L 13:W
13. PIETRUCZUK, Damian 5:L 16:W 7:W 10:L 11:L 2:L 9:L 1:L 12:L
14. KARPOWA, Daria 6:L 11:L 9:W 16:L 15:L 12:W 7:W 8:L 10:L
15. SZEPIŁŁO, Jekaterina 7:D 12:W 8:L 11:L 14:W 16:W 6:D 2:L 9:L
16. TOPOLSKI, Piotr 8:L 13:L 12:W 14:W 9:L 15:L 1:L 11:W 4:W

Protokoły rundowe

Runda 1.

1 SIELIWONIK, Piotr (1) [0] 1:0 MALEWSKIJ, Aleksiej (9) [0]
2 ZAJKOWSKA, Agata (10) [0] .5:.5 PUKSZA, Andrzej (2) [0]
3 ROSZKOWSKI, Rafał (3) [0] 1:0 BRZYSKA, Joanna (11) [0]
4 JAROSZUK, Aneta (12) [0] 0:1 STANKIEWICZ, Maksim (4) [0]
5 WONSEWICZ, Bartłomiej (5) [0] 1:0 PIETRUCZUK, Damian (13) [0]
6 KARPOWA, Daria (14) [0] 0:1 JELISIEJEW, Joachim (6) [0]
7 KARPOWICZ, Piotr (7) [0] .5:.5 SZEPIŁŁO, Jekaterina (15) [0]
8 TOPOLSKI, Piotr (16) [0] 0:1 KRASOWSKAJA, Anastazja (8) [0]

Runda 2.

1 JELISIEJEW, Joachim (6) [1] 1:0 SIELIWONIK, Piotr (1) [1]
2 KRASOWSKAJA, Anastazja (8) [1] 0:1 ROSZKOWSKI, Rafał (3) [1]
3 STANKIEWICZ, Maksim (4) [1] 1:0 WONSEWICZ, Bartłomiej (5) [1]
4 PUKSZA, Andrzej (2) [.5] 1:0 KARPOWICZ, Piotr (7) [.5]
5 MALEWSKIJ, Aleksiej (9) [0] 0:1 ZAJKOWSKA, Agata (10) [.5]
6 BRZYSKA, Joanna (11) [0] 1:0 KARPOWA, Daria (14) [0]
7 SZEPIŁŁO, Jekaterina (15) [.5] 1:0 JAROSZUK, Aneta (12) [0]
8 PIETRUCZUK, Damian (13) [0] 1:0 TOPOLSKI, Piotr (16) [0]

Runda 3.

1 ROSZKOWSKI, Rafał (3) [2] 1:0 STANKIEWICZ, Maksim (4) [2]
2 ZAJKOWSKA, Agata (10) [1.5] 0:1 JELISIEJEW, Joachim (6) [2]
3 SIELIWONIK, Piotr (1) [1] .5:.5 PUKSZA, Andrzej (2) [1.5]
4 WONSEWICZ, Bartłomiej (5) [1] 1:0 BRZYSKA, Joanna (11) [1]
5 KARPOWICZ, Piotr (7) [.5] 0:1 PIETRUCZUK, Damian (13) [1]
6 SZEPIŁŁO, Jekaterina (15) [1.5] 0:1 KRASOWSKAJA, Anastazja (8) [1]
7 KARPOWA, Daria (14) [0] 1:0 MALEWSKIJ, Aleksiej (9) [0]
8 JAROSZUK, Aneta (12) [0] 0:1 TOPOLSKI, Piotr (16) [0]

Runda 4.

1 JELISIEJEW, Joachim (6) [3] .5:.5 ROSZKOWSKI, Rafał (3) [3]
2 PUKSZA, Andrzej (2) [2] .5:.5 WONSEWICZ, Bartłomiej (5) [2]
3 STANKIEWICZ, Maksim (4) [2] .5:.5 KRASOWSKAJA, Anastazja (8) [2]
4 PIETRUCZUK, Damian (13) [2] 0:1 ZAJKOWSKA, Agata (10) [1.5]
5 KARPOWICZ, Piotr (7) [.5] 0:1 SIELIWONIK, Piotr (1) [1.5]
6 BRZYSKA, Joanna (11) [1] 1:0 SZEPIŁŁO, Jekaterina (15) [1.5]
7 TOPOLSKI, Piotr (16) [1] 1:0 KARPOWA, Daria (14) [1]
8 MALEWSKIJ, Aleksiej (9) [0] 0:1 JAROSZUK, Aneta (12) [0]

Runda 5.

1 ROSZKOWSKI, Rafał (3) [3.5] 1:0 PUKSZA, Andrzej (2) [2.5]
2 WONSEWICZ, Bartłomiej (5) [2.5] .5:.5 JELISIEJEW, Joachim (6) [3.5]
3 KRASOWSKAJA, Anastazja (8) [2.5] .5:.5 SIELIWONIK, Piotr (1) [2.5]
4 ZAJKOWSKA, Agata (10) [2.5] 1:0 STANKIEWICZ, Maksim (4) [2.5]
5 PIETRUCZUK, Damian (13) [2] 0:1 BRZYSKA, Joanna (11) [2]
6 TOPOLSKI, Piotr (16) [2] 0:1 MALEWSKIJ, Aleksiej (9) [0]
7 JAROSZUK, Aneta (12) [1] 0:1 KARPOWICZ, Piotr (7) [.5]
8 KARPOWA, Daria (14) [1] 0:1 SZEPIŁŁO, Jekaterina (15) [1.5]

Runda 6.

1 ZAJKOWSKA, Agata (10) [3.5] .5:.5 ROSZKOWSKI, Rafał (3) [4.5]
2 JELISIEJEW, Joachim (6) [4] 0:1 KRASOWSKAJA, Anastazja (8) [3]
3 SIELIWONIK, Piotr (1) [3] 0:1 WONSEWICZ, Bartłomiej (5) [3]
4 BRZYSKA, Joanna (11) [3] 0:1 STANKIEWICZ, Maksim (4) [2.5]
5 PUKSZA, Andrzej (2) [2.5] 1:0 PIETRUCZUK, Damian (13) [2]
6 SZEPIŁŁO, Jekaterina (15) [2.5] 1:0 TOPOLSKI, Piotr (16) [2]
7 MALEWSKIJ, Aleksiej (9) [1] 0:1 KARPOWICZ, Piotr (7) [1.5]
8 KARPOWA, Daria (14) [1] 1:0 JAROSZUK, Aneta (12) [1]

Runda 7.

1 ROSZKOWSKI, Rafał (3) [5] 1:0 WONSEWICZ, Bartłomiej (5) [4]
2 KRASOWSKAJA, Anastazja (8) [4] 1:0 ZAJKOWSKA, Agata (10) [4]
3 SZEPIŁŁO, Jekaterina (15) [3.5] .5:.5 JELISIEJEW, Joachim (6) [4]
4 STANKIEWICZ, Maksim (4) [3.5] 1:0 PUKSZA, Andrzej (2) [3.5]
5 TOPOLSKI, Piotr (16) [2] 0:1 SIELIWONIK, Piotr (1) [3]
6 JAROSZUK, Aneta (12) [1] 0:1 BRZYSKA, Joanna (11) [3]
7 KARPOWICZ, Piotr (7) [2.5] 0:1 KARPOWA, Daria (14) [2]
8 PIETRUCZUK, Damian (13) [2] 0:1 MALEWSKIJ, Aleksiej (9) [1]

Runda 8.

1 MALEWSKIJ, Aleksiej (9) [2] 0:1 ROSZKOWSKI, Rafał (3) [6]
2 KRASOWSKAJA, Anastazja (8) [5] 1:0 KARPOWA, Daria (14) [3]
3 JELISIEJEW, Joachim (6) [4.5] 0:1 STANKIEWICZ, Maksim (4) [4.5]
4 PUKSZA, Andrzej (2) [3.5] 1:0 SZEPIŁŁO, Jekaterina (15) [4]
5 WONSEWICZ, Bartłomiej (5) [4] 1:0 KARPOWICZ, Piotr (7) [2.5]
6 SIELIWONIK, Piotr (1) [4] 1:0 PIETRUCZUK, Damian (13) [2]
7 BRZYSKA, Joanna (11) [4] 0:1 TOPOLSKI, Piotr (16) [2]
8 ZAJKOWSKA, Agata (10) [4] 1:0 JAROSZUK, Aneta (12) [1]

Runda 9.

1 ROSZKOWSKI, Rafał (3) [7] 1:0 SIELIWONIK, Piotr (1) [5]
2 WONSEWICZ, Bartłomiej (5) [5] 1:0 KRASOWSKAJA, Anastazja (8) [6]
3 STANKIEWICZ, Maksim (4) [5.5] 0:1 TOPOLSKI, Piotr (16) [3]
4 KARPOWA, Daria (14) [3] 0:1 ZAJKOWSKA, Agata (10) [5]
5 JELISIEJEW, Joachim (6) [4.5] 1:0 PUKSZA, Andrzej (2) [4.5]
6 KARPOWICZ, Piotr (7) [2.5] 0:1 BRZYSKA, Joanna (11) [4]
7 SZEPIŁŁO, Jekaterina (15) [4] 0:1 MALEWSKIJ, Aleksiej (9) [2]
8 JAROSZUK, Aneta (12) [1] 1:0 PIETRUCZUK, Damian (13) [2]

Rezultaty końcowe

M-sce Nazwisko i imię Rank. Klub Pkt. M-Buch. Buch. Progr.

1 ROSZKOWSKI, Rafał 1800 BTSzach. Białystok 8 37.5 46.5 40.0
2 KRASOWSKAJA, Anastazja 1600 Grodno Białoru¶ 6 36.0 47.0 30.5
3 WONSEWICZ, Bartłomiej 1800 MUKS STOCZEK 45 Białystok 6 34.0 44.0 28.5
4 ZAJKOWSKA, Agata 1600 MDK Białystok 6 29.5 39.5 28.5
5 JELISIEJEW, Joachim 1600 MDK Białystok 5.5 37.0 48.0 32.0
6 STANKIEWICZ, Maksim 1800 Grodno Białoru¶ 5.5 37.0 47.0 29.0
7 SIELIWONIK, Piotr 2000 UKS HUBAL Białystok 5 31.5 41.5 26.0
8 BRZYSKA, Joanna 1400 Białystok 5 27.0 37.0 23.0
9 PUKSZA, Andrzej 1800 MUKS STOCZEK 45 Białystok 4.5 34.5 44.5 25.0
10 SZEPIŁŁO, Jekaterina 1250 Grodno Białoru¶ 4 27.5 35.5 23.0
11 TOPOLSKI, Piotr 1200 Białystok 4 27.5 35.5 16.0
12 KARPOWA, Daria 1250 Grodno Białoru¶ 3 30.0 38.0 14.0
13 MALEWSKIJ, Aleksiej 1600 Grodno Białoru¶ 3 26.5 36.5 9.0
14 KARPOWICZ, Piotr 1600 MUKS STOCZEK 45 Białystok 2.5 26.5 34.5 13.5
15 PIETRUCZUK, Damian 1400 MUKS STOCZEK 45 Białystok 2 30.0 38.0 15.0
16 JAROSZUK, Aneta 1400 MDK Białystok 2 27.0 35.0 7.0

Rezultaty rankingowe PZSzach.

Po 9. rundach

1. SIELIWONIK, Piotr 2000 5.0/9 9.00 1640 1680
2. PUKSZA, Andrzej 1800 4.5/9 6.18 1665 1665
3. ROSZKOWSKI, Rafał 1800 8.0/9 5.75 1700 1980
4. STANKIEWICZ, Maksim 1800 5.5/9 7.00 1600 1680
5. WONSEWICZ, Bartłomiej 1800 6.0/9 6.00 1680 1800
6. JELISIEJEW, Joachim 1600 5.5/9 3.87 1650 1730
7. KARPOWICZ, Piotr 1600 2.5/9 5.12 1550 1390
8. KRASOWSKAJA, Anastazja 1600 6.0/9 4.62 1590 1710
9. MALEWSKIJ, Aleksiej 1600 3.0/9 5.62 1510 1390
10. ZAJKOWSKA, Agata 1600 6.0/9 4.68 1585 1705
11. BRZYSKA, Joanna 1400 5.0/9 3.37 1490 1530
12. JAROSZUK, Aneta 1400 2.0/9 3.87 1450 1250
13. PIETRUCZUK, Damian 1400 2.0/9 2.25 1580 1380
14. KARPOWA, Daria 1250 3.0/9 2.00 1450 1330
15. SZEPIŁŁO, Jekaterina 1250 4.0/9 1.75 1470 1430
16. TOPOLSKI, Piotr 1200 4.0/9 0.87 1490 1450

Mistrzostwa Miasta Juniorów i Juniorek w szacha szybkich do 20 lat
Białystok, 3 – 4 lutego 2003 roku

Lista startowa

1. EJSMONT, Krzysztof 2100 2100 BTSzach. Białystok 02-10-1987
2. ANDREJCZUK, Beata 2077 2077 MUKS STOCZEK 45 Białystok 22-06-1988
3. JACKOWSKA, Aleksandra 2000 BTSzach. Białystok 15-02-1985
4. KAMIŃSKI, Paweł 2000 MUKS STOCZEK 45 Białystok 13-01-1987
5. ANDREJCZUK, Maciej 2000 MUKS STOCZEK 45 Białystok 19-11-1989
6. ZAJKOWSKA, Olga 1900 MUKS STOCZEK 45 Białystok 29-07-1995
7. NIEBRZYDOWSKI, Emil 1801 MUKS STOCZEK 45 Białystok 05-03-1985
8. DABKUS, Andriej 1800 Grodno Białoru¶ 09-02-1988
9. POROWSKI, Marcin 1600 Białystok 19-07-1984
10. BERNACKI, Gabriel 1600 BTSzach. Białystok 24-06-1988
11. ŁOTKO, Daniel 1600 Białystok 07-10-1994
12. KALINOWSKI, Szymon 1600 Białystok 19-10-1985
13. STANKIEWICZ, Irina 1600 Grodno Białoru¶ 11-07-1987
14. STECZ, Krzysztof 1600 Białystok 25-11-1995
15. KONOPKO, Łukasz 1400 Knyszyn 29-04-1985
Tabela turniejowa

1. EJSMONT, Krzysztof 8:W 14:W 3:W 2:D 5:W 4:W 15:W 12:W 7:D
2. ANDREJCZUK, Beata 9:W 5:D 7:W 1:D 8:L 15:W 4:W 3:D 12:D
3. JACKOWSKA, Aleksandra 10:W 15:W 1:L 5:L 13:W 11:W 8:L 2:D 9:W
4. KAMIŃSKI, Paweł 11:L 13:D 9:W 6:W 12:W 1:L 2:L 5:L :W
5. ANDREJCZUK, Maciej 12:W 2:D 6:W 3:W 1:L 8:D 11:W 4:W 13:W
6. ZAJKOWSKA, Olga 13:D 11:W 5:L 4:L 14:L :W 7:L 15:W 10:D
7. NIEBRZYDOWSKI, Emil 14:L 10:W 2:L 15:L :W 13:W 6:W 8:D 1:D
8. DABKUS, Andriej 1:L 9:W 13:W 12:W 2:W 5:D 3:W 7:D 11:W
9. POROWSKI, Marcin 2:L 8:L 4:L :W 11:- 10:L 14:W 11:W 3:L
10. BERNACKI, Gabriel 3:L 7:L :W 11:W 15:L 9:W 12:L 13:L 6:D
11. ŁOTKO, Daniel 4:W 6:L 14:D 10:L 9:+ 3:L 5:L 9:L 8:L
12. KALINOWSKI, Szymon 5:L :W 15:W 8:L 4:L 14:W 10:W 1:L 2:D
13. STANKIEWICZ, Irina 6:D 4:D 8:L 14:W 3:L 7:L :W 10:W 5:L
14. STECZ, Krzysztof 7:W 1:L 11:D 13:L 6:W 12:L 9:L :W 15:L
15. KONOPKO, Łukasz :W 3:L 12:L 7:W 10:W 2:L 1:L 6:L 14:W

Protokoły rundowe

Runda 1.

1 EJSMONT, Krzysztof [0] 1:0 DABKUS, Andriej [0]
2 POROWSKI, Marcin [0] 0:1 ANDREJCZUK, Beata [0]
3 JACKOWSKA, Aleksandra [0] 1:0 BERNACKI, Gabriel [0]
4 ŁOTKO, Daniel [0] 1:0 KAMIŃSKI, Paweł [0]
5 ANDREJCZUK, Maciej [0] 1:0 KALINOWSKI, Szymon [0]
6 STANKIEWICZ, Irina [0] =:= ZAJKOWSKA, Olga [0]
7 NIEBRZYDOWSKI, Emil [0] 0:1 STECZ, Krzysztof [0]
8 KONOPKO, Łukasz [0] 1:0 BYE

Runda 2.

1 STECZ, Krzysztof [1] 0:1 EJSMONT, Krzysztof [1]
2 ANDREJCZUK, Beata [1] =:= ANDREJCZUK, Maciej [1]
3 KONOPKO, Łukasz [1] 0:1 JACKOWSKA, Aleksandra [1]
4 ZAJKOWSKA, Olga [.5] 1:0 ŁOTKO, Daniel [1]
5 KAMIŃSKI, Paweł [0] =:= STANKIEWICZ, Irina [.5]
6 BERNACKI, Gabriel [0] 0:1 NIEBRZYDOWSKI, Emil [0]
7 DABKUS, Andriej [0] 1:0 POROWSKI, Marcin [0]
8 KALINOWSKI, Szymon [0] 1:0 BYE

Runda 3.

1 EJSMONT, Krzysztof [2] 1:0 JACKOWSKA, Aleksandra [2]
2 ANDREJCZUK, Maciej [1.5] 1:0 ZAJKOWSKA, Olga [1.5]
3 NIEBRZYDOWSKI, Emil [1] 0:1 ANDREJCZUK, Beata [1.5]
4 STANKIEWICZ, Irina [1] 0:1 DABKUS, Andriej [1]
5 ŁOTKO, Daniel [1] =:= STECZ, Krzysztof [1]
6 KALINOWSKI, Szymon [1] 1:0 KONOPKO, Łukasz [1]
7 POROWSKI, Marcin [0] 0:1 KAMIŃSKI, Paweł [.5]
8 BERNACKI, Gabriel [0] 1:0 BYE

Runda 4.

1 ANDREJCZUK, Beata [2.5] =:= EJSMONT, Krzysztof [3]
2 JACKOWSKA, Aleksandra [2] 0:1 ANDREJCZUK, Maciej [2.5]
3 DABKUS, Andriej [2] 1:0 KALINOWSKI, Szymon [2]
4 KAMIŃSKI, Paweł [1.5] 1:0 ZAJKOWSKA, Olga [1.5]
5 BERNACKI, Gabriel [1] 1:0 ŁOTKO, Daniel [1.5]
6 STECZ, Krzysztof [1.5] 0:1 STANKIEWICZ, Irina [1]
7 KONOPKO, Łukasz [1] 1:0 NIEBRZYDOWSKI, Emil [1]
8 POROWSKI, Marcin [0] 1:0 BYE

Runda 5.

1 EJSMONT, Krzysztof [3.5] 1:0 ANDREJCZUK, Maciej [3.5]
2 DABKUS, Andriej [3] 1:0 ANDREJCZUK, Beata [3]
3 KALINOWSKI, Szymon [2] 0:1 KAMIŃSKI, Paweł [2.5]
4 STANKIEWICZ, Irina [2] 0:1 JACKOWSKA, Aleksandra [2]
5 KONOPKO, Łukasz [2] 1:0 BERNACKI, Gabriel [2]
6 ZAJKOWSKA, Olga [1.5] 0:1 STECZ, Krzysztof [1.5]
7 ŁOTKO, Daniel [1.5] +:- POROWSKI, Marcin [1]
8 NIEBRZYDOWSKI, Emil [1] 1:0 BYE
Runda 6.

1 KAMIŃSKI, Paweł [3.5] 0:1 EJSMONT, Krzysztof [4.5]
2 ANDREJCZUK, Maciej [3.5] =:= DABKUS, Andriej [4]
3 ANDREJCZUK, Beata [3] 1:0 KONOPKO, Łukasz [3]
4 JACKOWSKA, Aleksandra [3] 1:0 ŁOTKO, Daniel [2.5]
5 STECZ, Krzysztof [2.5] 0:1 KALINOWSKI, Szymon [2]
6 NIEBRZYDOWSKI, Emil [2] 1:0 STANKIEWICZ, Irina [2]
7 BERNACKI, Gabriel [2] 1:0 POROWSKI, Marcin [1]
8 ZAJKOWSKA, Olga [1.5] 1:0 BYE
Runda 7.

1 EJSMONT, Krzysztof [5.5] 1:0 KONOPKO, Łukasz [3]
2 DABKUS, Andriej [4.5] 1:0 JACKOWSKA, Aleksandra [4]
3 KAMIŃSKI, Paweł [3.5] 0:1 ANDREJCZUK, Beata [4]
4 ŁOTKO, Daniel [2.5] 0:1 ANDREJCZUK, Maciej [4]
5 KALINOWSKI, Szymon [3] 1:0 BERNACKI, Gabriel [3]
6 ZAJKOWSKA, Olga [2.5] 0:1 NIEBRZYDOWSKI, Emil [3]
7 POROWSKI, Marcin [1] 1:0 STECZ, Krzysztof [2.5]
8 STANKIEWICZ, Irina [2] 1:0 BYE
Runda 8.

1 KALINOWSKI, Szymon [4] 0:1 EJSMONT, Krzysztof [6.5]
2 NIEBRZYDOWSKI, Emil [4] =:= DABKUS, Andriej [5.5]
3 JACKOWSKA, Aleksandra [4] =:= ANDREJCZUK, Beata [5]
4 ANDREJCZUK, Maciej [5] 1:0 KAMIŃSKI, Paweł [3.5]
5 STANKIEWICZ, Irina [3] 1:0 BERNACKI, Gabriel [3]
6 KONOPKO, Łukasz [3] 0:1 ZAJKOWSKA, Olga [2.5]
7 ŁOTKO, Daniel [2.5] 0:1 POROWSKI, Marcin [2]
8 STECZ, Krzysztof [2.5] 1:0 BYE
Runda 9.

1 EJSMONT, Krzysztof [7.5] =:= NIEBRZYDOWSKI, Emil [4.5]
2 ANDREJCZUK, Maciej [6] 1:0 STANKIEWICZ, Irina [4]
3 DABKUS, Andriej [6] 1:0 ŁOTKO, Daniel [2.5]
4 ANDREJCZUK, Beata [5.5] =:= KALINOWSKI, Szymon [4]
5 POROWSKI, Marcin [3] 0:1 JACKOWSKA, Aleksandra [4.5]
6 BERNACKI, Gabriel [3] =:= ZAJKOWSKA, Olga [3.5]
7 STECZ, Krzysztof [3.5] 0:1 KONOPKO, Łukasz [3]
8 KAMIŃSKI, Paweł [3.5] 1:0 BYE

Rezultaty końcowe

M-sce Nazwisko i imię Rank. Klub Pkt. M-Buch. Buch. Progr.
1 EJSMONT, Krzysztof 2100 BTSzach. Białystok 8 34.5 44.5 41.5
2 ANDREJCZUK, Maciej 2000 MUKS STOCZEK 45 Białystok 7 33.5 43.5 34.0
3 DABKUS, Andriej 1800 Grodno Białoru¶ 7 33.5 43.5 33.0
4 ANDREJCZUK, Beata 2077 MUKS STOCZEK 45 Białystok 6 35.5 46.5 31.5
5 JACKOWSKA, Aleksandra 2000 BTSzach. Białystok 5.5 33.0 43.0 28.0
6 NIEBRZYDOWSKI, Emil 1801 MUKS STOCZEK 45 Białystok 5 31.0 42.0 21.5
7 KALINOWSKI, Szymon 1600 Białystok 4.5 35.0 46.0 22.5
8 KAMIŃSKI, Paweł 2000 MUKS STOCZEK 45 Białystok 4.5 31.5 41.5 23.0
9 STANKIEWICZ, Irina 1600 Grodno Białoru¶ 4 32.0 42.0 19.5
10 KONOPKO, Łukasz 1400 Knyszyn 4 31.0 42.0 21.0
11 ZAJKOWSKA, Olga 1900 MUKS STOCZEK 45 Białystok 4 26.0 35.0 19.0
12 STECZ, Krzysztof 1600 Białystok 3.5 26.5 36.5 19.5
13 BERNACKI, Gabriel 1600 BTSzach. Białystok 3.5 26.5 34.0 17.5
14 POROWSKI, Marcin 1600 Białystok 3 28.0 37.0 11.0
15 ŁOTKO, Daniel 1600 Białystok 2.5 29.0 39.0 17.5

Rezultaty rankingowe PZSzach.

Po 9. rundach

1. EJSMONT, Krzysztof 2100 8.0/9 7.77 1838 2118
2. ANDREJCZUK, Beata 2077 6.0/9 7.49 1838 1958
3. JACKOWSKA, Aleksandra 2000 5.5/9 7.27 1778 1858
4. KAMIŃSKI, Paweł 2000 3.5/8 5.90 1831 1786
5. ANDREJCZUK, Maciej 2000 7.0/9 6.15 1868 2068
6. ZAJKOWSKA, Olga 1900 3.0/8 5.99 1722 1633
7. NIEBRZYDOWSKI, Emil 1801 4.0/8 4.41 1764 1764
8. DABKUS, Andriej 1800 7.0/9 4.28 1818 2018
9. POROWSKI, Marcin 1600 2.0/7 1.65 1785 1635
10. BERNACKI, Gabriel 1600 2.5/8 3.12 1678 1545
11. ŁOTKO, Daniel 1600 1.5/8 1.87 1789 1567
12. KALINOWSKI, Szymon 1600 3.5/8 1.78 1797 1753
13. STANKIEWICZ, Irina 1600 3.0/8 1.62 1811 1722
14. STECZ, Krzysztof 1600 2.5/8 3.00 1689 1556
15. KONOPKO, Łukasz 1400 3.0/8 0.00 1786 1698





ZESTAWIENIE WNIOSKÓW KLASYFIKACYJNYCH
Normy na kategorie okręgowe
Lp. Nazwisko i imię Klub Data urodzenia Kategoria obecna Norma na kategorię Uzyskany ranking
1. ROGALEWSKI Arnold Białystok 01.01.1993 V IV 1400
2. MASŁOWIECKA Martyna Białystok 19.04.1993 bk IV 1314
3. KOZIOŁ Sta-nisław UKS Spartakus D±browa Biał. 01.01.1993 bk V 1264


"


Pokrewne linki
» Więcej o Turnieje polskie
» Napisane przez az

Najczę¶ciej czytany artykuł o Turnieje polskie:
OFICJALNA LISTA FIDE – 1 I 2004 – POLACY (2)

Oceny artykułu
Wynik głosowania: (4.88) | Głosów: 75
Po¶więć chwilę i oceń ten artykuł:
Wy¶mienity | Bardzo dobry | Dobry | Przyzwoity | Zły   

Opcje
Strona gotowa do druku  Strona gotowa do druku |  Wy¶lij ten artykuł do znajomych  Wy¶lij ten artykuł do znajomych