Witamy w Magazyn Szachista
 » Strona Główna // » Baza partii / » FORUM / » Kombinacje / » Nauka Gry / » Zadania / » Prenumerata / Kontakt
  Magazyn Szachista
pod patronatem FIDE
Magazyn Szachista - Marzec 2017
Marzec 2017
  Menu
» Strona główna » Prenumerata » Numery archiwalne » Ciekawe strony (linki) » Pliki (download) » Galeria * » TOP 10 » Twoje konto » Wyślij artykuł » Wyślij link » Wyślij plik
  Kto jest Online
Aktualnie jest 78 gość(ci) i 0 użytkownik(ów) online.

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj
  Logowanie
Pseudonim

Hasło

Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów.

MISTRZOSTWA BIAŁEGOSTOKU SZKÓŁ, 6.02.2003

Turnieje polskie :: Wysłano dnia 07-02-2003 o godz. 00:21:24 przez az

Anonim napisał "Otwarte Drużynowe Mistrzostwa Miasta Białegostoku Szkół w szachach 6 lutego 2003 roku

Lista startowa
W dniu 6 lutego 2003 roku w ZSI nr 1 w Białymstoku przeprowadzono otwarte zawody drużynowe o mistrzostwo miasta szkół. Wystartowała rekordowa liczba ze-społów – 20, w tym 9 szkół podstawowych, 5 gimnazjalnych i 6 ponadgimnazjalnych. Rozegrano 7 rund systemem szwajcarskim, a każdy z zawodników miał na rozegranie partii po 15 minut do namysłu. Najlepsze szkoły otrzymały puchary, statuetki, meda-le i nagrody rzeczowe.

Wyniki końcowe

Szkoły podstawowe:
1. SP 7 Białystok – 14 pkt. (Sylwia Brzyska, Joanna Brzyska, Maja Brzyska)
2. SP 32 Białystok – 12,5 (Piotr Sieliwonik, Wojciech Malinowski, Cezary Wojszel, Katarzyna Sieliwonik)
3. SP Grodno – 12,5 (Aleksiej Malewskij, Jekaterina Szepiłło, Sergiej Zajcew, Daria Karpowa)
4. SP 48 Białystok – 12,5
5. SP Wasilków – 12
6. SP 45 Białystok – 11
7. KSP Białystok – 9
8. SP 14 Białystok – 8,5
9. SP 6 Białystok – 8

Gimnazja:

1. PG Grodno – 22 pkt. (Andrej Dabkus, Anastazja Krasowskaja, Maksim Stankie-wicz, Irina Stankiewicz)
2. PG 6 Białystok – 16,5 (Maciej Andrejczuk, Aram Mchitarian, Wojciech Krawczuk, Beata Andrejczuk)
3. SG 2 STO Białystok – 15,5 (Ryszard Doktór, Anna Dudel, Agata Zajkowska, Karo-lina Ciosek)
4. KG Białystok – 12

Szkoły ponadgimnazjalne:

1. III LO Białystok – 24 pkt. (Tomasz Kozłowski, Euzebiusz Kowalczuk, Olga Zajkow-ska, Anna Klimaszewska)
2. II LO Białystok "A" – 15 (Mateusz Kurszewski, Marcin Porowski, Bartosz Babicz)
3. VIII LO Białystok "A" – 15 (Emil Niebrzydowski, Anna Sienkiewicz, Radosław No-wosadko, Urszula Jaremiszyn)
4. VI LO Białystok – 12,5
5. II LO Białystok "B" – 12
6. V LO Białystok – 11
7. VIII LO Białystok "B” – 3,5
Organizator i sędzia:
Leszek Zega

1. III LO BIAŁYSTOK, 1725
(Tomasz Kozłowski, Euzebiusz Kowalczuk, Olga Zajkowska, Anna Klimaszewska)
2. PG 6 BIAŁYSTOK, 1719
(Maciej Andrejczuk, Aram Mchitarian, Wojciech Krawczuk, Beata Andrejczuk)
3. II LO BIAŁYSTOK "A", 1667
(Mateusz Kurszewski, Marcin Porowski, Bartosz Babicz)
4. VIII LO BIAŁYSTOK "A", 1600
(Emil Niebrzydowski, Anna Sienkiewicz, Radosław Nowosadko, Urszula Jaremiszyn)
5. SG 2 STO BIAŁYSTOK, 1600
(Ryszard Doktór, Anna Dudel, Agata Zajkowska, Karolina Ciosek)
6. PG GRODNO, 1600
(Andrej Dabkus, Anastazja Krasowskaja, Maksim Stankiewicz, Irina Stankiewicz)
7. SP 32 BIAŁYSTOK, 1450
(Piotr Sieliwonik, Wojciech Malinowski, Cezary Wojszel, Katarzyna Sieliwonik)
8. SP GRODNO, 1400
(Aleksej Malewskij, Jekaterina Szepiłło, Sergiej Zajcew, Daria Karpowa)
9. VIII LO BIAŁYSTOK "B", 1225
(Maciej Mazurkiewicz, Przemysław Nowosadko, Katarzyna Grycuk, Agnieszka Brzozowska)
10. VI LO BIAŁYSTOK, 1200
(Michał Dubrawski, Piotr Mańkowski, Jakub Bubnicki)
11. SP WASILKÓW, 1200
(Paweł Szutko, Adam Butkiewicz, Wojciech Bielski,Paulina Pietreniuk)
12. II LO BIAŁYSTOK "B", 1150
(Daniel Łotko, Kamil Bienias, Kamil Kuczyński)
13. SP 45 BIAŁYSTOK, 1150
(Andrzej Puksza, Adam Radecki, Michał Zdanuczyk)
14. KSP BIAŁYSTOK, 1125
(Arnold Rogalewski, Karol Oksiuta, Martyna Masłowiecka, Urszula Kozłowska)
15. SP 7 BIAŁYSTOK, 1063
(Sylwia Brzyska, Joanna Brzyska, Maja Brzyska)
16. SP 48 BIAŁYSTOK, 1050
(Rafał Mocarski, Marek Chilkiewicz, Piotr Chilkiewicz)
17. SP 6 BIAŁYSTOK, 1000
(Michał Dahlke, Jakub Szynaka, Marek Szynaka)
18. KG BIAŁYSTOK, 1000
(Marcin Koźniewski, Rafał Zwoliński, Paweł Dzikiewicz, Agnieszka Machała)
19. V LO BIAŁYSTOK, 1000
(Maciej Hałaczkiewicz, Łukasz Grudziński, Adrian Kuźmiuk, Klaudia Ptaszyńska)
20. SP 14 BIAŁYSTOK, 850
(Jakub Dobrowolski, Michał Karpiuk, Krzysztof Ignaciuk)

Tabela turniejowa

1. III LO BIAŁYSTOK, 24.0 15:4 5:3= 6:3= 3:3 4:3 2:3 8:4
2. PG 6 BIAŁYSTOK, 16.5 16:3 8:3 7:2 6:1= 11:3 1:1 4:3
3. II LO BIAŁYSTOK "A", 15.0 18:3 13:2= 5:3 1:1 6:0 10:2= 7:3
4. VIII LO BIAŁYSTOK "A", 15.0 17:4 6:0 13:3 7:3 1:1 8:3 2:1
5. SG 2 STO BIAŁYSTOK, 15.5 11:4 1:= 3:1 10:2= 12:4 6:1 16:2=
6. PG GRODNO, 22.0 14:4 4:4 1:= 2:2= 3:4 5:3 11:4
7. SP 32 BIAŁYSTOK, 12.5 12:2= 19:3 2:2 4:1 8:1 11:2 3:1
8. SP GRODNO, 12.5 20:3 2:1 10:1= 16:3 7:3 4:1 1:0
9. VIII LO BIAŁYSTOK "B", 3.5 13:0 20:1 15:= 17:0 18:1 16:0 14:1
10. VI LO BIAŁYSTOK, 12.5 19:1 12:2= 8:2= 5:1= 15:1= 3:= 17:3
11. SP WASILKÓW, 12.0 5:0 15:2 17:3 18:4 2:1 7:2 6:0
12. II LO BIAŁYSTOK "B", 12.0 7:1= 10:= 14:3 20:3 5:0 19:2= 13:1=
13. SP 45 BIAŁYSTOK, 11.0 9:3 3:= 4:1 15:1 16:1 17:3 12:1=
14. KSP BIAŁYSTOK, 9.0 6:0 17:2 12:1 19:1 20:1 18:1 9:3
15. SP 7 BIAŁYSTOK, 14.0 1:0 11:2 9:2= 13:2 10:1= 20:3 18:3
16. SP 48 BIAŁYSTOK, 12.5 2:1 18:2 19:2 8:1 13:2 9:3 5:1=
17. SP 6 BIAŁYSTOK, 8.0 4:0 14:2 11:1 9:3 19:2 13:0 10:0
18. KG BIAŁYSTOK, 12.0 3:1 16:2 20:2 11:0 9:3 14:3 15:1
19. V LO BIAŁYSTOK, 11.0 10:2 7:1 16:1 14:3 17:1 12:= 20:2=
20. SP 14 BIAŁYSTOK, 8.5 8:1 9:2 18:2 12:0 14:3 15:0 19:=

Protokoły rundowe

Runda 1.

1 III LO BIAŁYSTOK, [0.0] 4:0 SP 7 BIAŁYSTOK, [0.0]
2 KSP BIAŁYSTOK, [0.0] 0:4 PG GRODNO, [0.0]
3 SG 2 STO BIAŁYSTOK, [0.0] 4:0 SP WASILKÓW, [0.0]
4 SP 48 BIAŁYSTOK, [0.0] 1:3 PG 6 BIAŁYSTOK, [0.0]
5 VIII LO BIAŁYSTOK "A", [0.0] 4:0 SP 6 BIAŁYSTOK, [0.0]
6 KG BIAŁYSTOK, [0.0] 1:3 II LO BIAŁYSTOK "A", [0.0]
7 SP 32 BIAŁYSTOK, [0.0] 2=:1= II LO BIAŁYSTOK "B", [0.0]
8 SP 45 BIAŁYSTOK, [0.0] 3:0 VIII LO BIAŁYSTOK "B", [0.0]
9 VI LO BIAŁYSTOK, [0.0] 1:2 V LO BIAŁYSTOK, [0.0]
10 SP 14 BIAŁYSTOK, [0.0] 1:3 SP GRODNO, [0.0]

Runda 2.

1 SG 2 STO BIAŁYSTOK, [4.0] =:3= III LO BIAŁYSTOK, [4.0]
2 PG GRODNO, [4.0] 4:0 VIII LO BIAŁYSTOK "A", [4.0]
3 PG 6 BIAŁYSTOK, [3.0] 3:1 SP GRODNO, [3.0]
4 II LO BIAŁYSTOK "A", [3.0] 2=:= SP 45 BIAŁYSTOK, [3.0]
5 V LO BIAŁYSTOK, [2.0] 1:3 SP 32 BIAŁYSTOK, [2.5]
6 II LO BIAŁYSTOK "B", [1.5] =:2= VI LO BIAŁYSTOK, [1.0]
7 KG BIAŁYSTOK, [1.0] 2:2 SP 48 BIAŁYSTOK, [1.0]
8 VIII LO BIAŁYSTOK "B", [0.0] 1:2 SP 14 BIAŁYSTOK, [1.0]
9 SP 7 BIAŁYSTOK, [0.0] 2:2 SP WASILKÓW, [0.0]
10 SP 6 BIAŁYSTOK, [0.0] 2:2 KSP BIAŁYSTOK, [0.0]

Runda 3.

1 III LO BIAŁYSTOK, [7.5] 3=:= PG GRODNO, [8.0]
2 SP 32 BIAŁYSTOK, [5.5] 2:2 PG 6 BIAŁYSTOK, [6.0]
3 II LO BIAŁYSTOK "A", [5.5] 3:1 SG 2 STO BIAŁYSTOK, [4.5]
4 SP 45 BIAŁYSTOK, [3.5] 1:3 VIII LO BIAŁYSTOK "A", [4.0]
5 SP GRODNO, [4.0] 1=:2= VI LO BIAŁYSTOK, [3.5]
6 SP 48 BIAŁYSTOK, [3.0] 2:1 V LO BIAŁYSTOK, [3.0]
7 SP 14 BIAŁYSTOK, [3.0] 2:2 KG BIAŁYSTOK, [3.0]
8 SP WASILKÓW, [2.0] 3:1 SP 6 BIAŁYSTOK, [2.0]
9 KSP BIAŁYSTOK, [2.0] 1:3 II LO BIAŁYSTOK "B", [2.0]
10 VIII LO BIAŁYSTOK "B", [1.0] =:2= SP 7 BIAŁYSTOK, [2.0]

Runda 4.

1 III LO BIAŁYSTOK, [11.0] 3:1 II LO BIAŁYSTOK "A", [8.5]
2 PG GRODNO, [8.5] 2=:1= PG 6 BIAŁYSTOK, [8.0]
3 VIII LO BIAŁYSTOK "A", [7.0] 3:1 SP 32 BIAŁYSTOK, [7.5]
4 VI LO BIAŁYSTOK, [6.0] 1=:2= SG 2 STO BIAŁYSTOK, [5.5]
5 SP GRODNO, [5.5] 3:1 SP 48 BIAŁYSTOK, [5.0]
6 SP WASILKÓW, [5.0] 4:0 KG BIAŁYSTOK, [5.0]
7 II LO BIAŁYSTOK "B", [5.0] 3:0 SP 14 BIAŁYSTOK, [5.0]
8 SP 7 BIAŁYSTOK, [4.5] 2:1 SP 45 BIAŁYSTOK, [4.5]
9 V LO BIAŁYSTOK, [4.0] 3:1 KSP BIAŁYSTOK, [3.0]
10 SP 6 BIAŁYSTOK, [3.0] 3:0 VIII LO BIAŁYSTOK "B", [1.5]

Runda 5.

1 VIII LO BIAŁYSTOK "A", [10.0] 1:3 III LO BIAŁYSTOK, [14.0]
2 II LO BIAŁYSTOK "A", [9.5] 0:4 PG GRODNO, [11.0]
3 PG 6 BIAŁYSTOK, [9.5] 3:1 SP WASILKÓW, [9.0]
4 SP 32 BIAŁYSTOK, [8.5] 1:3 SP GRODNO, [8.5]
5 SG 2 STO BIAŁYSTOK, [8.0] 4:0 II LO BIAŁYSTOK "B", [8.0]
6 VI LO BIAŁYSTOK, [7.5] 1=:1= SP 7 BIAŁYSTOK, [6.5]
7 SP 6 BIAŁYSTOK, [6.0] 2:1 V LO BIAŁYSTOK, [7.0]
8 SP 48 BIAŁYSTOK, [6.0] 2:1 SP 45 BIAŁYSTOK, [5.5]
9 SP 14 BIAŁYSTOK, [5.0] 3:1 KSP BIAŁYSTOK, [4.0]
10 KG BIAŁYSTOK, [5.0] 3:1 VIII LO BIAŁYSTOK "B", [1.5]

Runda 6.

1 PG 6 BIAŁYSTOK, [12.5] 1:3 III LO BIAŁYSTOK, [17.0]
2 PG GRODNO, [15.0] 3:1 SG 2 STO BIAŁYSTOK, [12.0]
3 SP GRODNO, [11.5] 1:3 VIII LO BIAŁYSTOK "A", [11.0]
4 SP WASILKÓW, [10.0] 2:2 SP 32 BIAŁYSTOK, [9.5]
5 II LO BIAŁYSTOK "A", [9.5] 2=:= VI LO BIAŁYSTOK, [9.0]
6 II LO BIAŁYSTOK "B", [8.0] 2=:= V LO BIAŁYSTOK, [8.0]
7 SP 7 BIAŁYSTOK, [8.0] 3:0 SP 14 BIAŁYSTOK, [8.0]
8 SP 45 BIAŁYSTOK, [6.5] 3:0 SP 6 BIAŁYSTOK, [8.0]
9 KSP BIAŁYSTOK, [5.0] 1:3 KG BIAŁYSTOK, [8.0]
10 VIII LO BIAŁYSTOK "B", [2.5] 0:3 SP 48 BIAŁYSTOK, [8.0]

Runda 7.

1 III LO BIAŁYSTOK, [20.0] 4:0 SP GRODNO, [12.5]
2 PG GRODNO, [18.0] 4:0 SP WASILKÓW, [12.0]
3 VIII LO BIAŁYSTOK "A", [14.0] 1:3 PG 6 BIAŁYSTOK, [13.5]
4 SG 2 STO BIAŁYSTOK, [13.0] 2=:1= SP 48 BIAŁYSTOK, [11.0]
5 SP 32 BIAŁYSTOK, [11.5] 1:3 II LO BIAŁYSTOK "A", [12.0]
6 KG BIAŁYSTOK, [11.0] 1:3 SP 7 BIAŁYSTOK, [11.0]
7 SP 45 BIAŁYSTOK, [9.5] 1=:1= II LO BIAŁYSTOK "B", [10.5]
8 VI LO BIAŁYSTOK, [9.5] 3:0 SP 6 BIAŁYSTOK, [8.0]
9 V LO BIAŁYSTOK, [8.5] 2=:= SP 14 BIAŁYSTOK, [8.0]
10 KSP BIAŁYSTOK, [6.0] 3:1 VIII LO BIAŁYSTOK "B", [2.5]

Wyniki końcowe

1 III LO BIAŁYSTOK, 1725 24 376.75 76.0 110.5 97.5
2 PG GRODNO, 1600 22 303.75 74.0 107.0 86.5
3 PG 6 BIAŁYSTOK, 1719 16.5 238.00 74.5 110.5 69.0
4 SG 2 STO BIAŁYSTOK, 1600 15.5 207.50 74.0 110.0 62.5
5 II LO BIAŁYSTOK "A", 1667 15 202.75 74.5 109.5 63.0
6 VIII LO BIAŁYSTOK "A", 1600 15 180.50 74.5 106.5 65.0
7 SP 7 BIAŁYSTOK, 1063 14 135.00 56.0 83.5 46.0
8 SP 32 BIAŁYSTOK, 1450 12.5 162.50 66.5 94.0 57.5
9 SP GRODNO, 1400 12.5 150.75 69.0 101.5 57.5
10 VI LO BIAŁYSTOK, 1200 12.5 148.00 64.5 88.0 49.0
11 SP 48 BIAŁYSTOK, 1050 12.5 130.75 62.0 82.0 46.5
12 SP WASILKÓW, 1200 12 141.50 70.5 100.5 50.0
13 II LO BIAŁYSTOK "B", 1150 12 121.50 56.0 80.0 47.0
14 KG BIAŁYSTOK, 1000 12 108.50 56.0 74.5 45.0
15 V LO BIAŁYSTOK, 1000 11 112.25 54.5 75.0 43.5
16 SP 45 BIAŁYSTOK, 1150 11 101.50 61.5 80.0 43.5
17 KSP BIAŁYSTOK, 1125 9 70.00 51.5 77.0 29.0
18 SP 14 BIAŁYSTOK, 850 8.5 76.00 56.5 74.0 38.5
19 SP 6 BIAŁYSTOK, 1000 8 62.50 55.5 74.0 35.0
20 VIII LO BIAŁYSTOK "B", 1225 3.5 36.50 53.0 75.0 12.5





"


Pokrewne linki
» Więcej o Turnieje polskie
» Napisane przez az

Najczęściej czytany artykuł o Turnieje polskie:
OFICJALNA LISTA FIDE – 1 I 2004 – POLACY (2)

Oceny artykułu
Wynik głosowania: (4.84) | Głosów: 76
Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:
Wyśmienity | Bardzo dobry | Dobry | Przyzwoity | Zły   

Opcje
Strona gotowa do druku  Strona gotowa do druku |  Wyślij ten artykuł do znajomych  Wyślij ten artykuł do znajomych