Witamy w Magazyn Szachista
 » Strona Główna // » Baza partii / » FORUM / » Kombinacje / » Nauka Gry / » Zadania / » Prenumerata / Kontakt
  Magazyn Szachista
pod patronatem FIDE
Magazyn Szachista - Marzec 2017
Marzec 2017
  Menu
» Strona główna » Prenumerata » Numery archiwalne » Ciekawe strony (linki) » Pliki (download) » Galeria * » TOP 10 » Twoje konto » Wyślij artykuł » Wyślij link » Wyślij plik
  Kto jest Online
Aktualnie jest 79 gość(ci) i 0 użytkownik(ów) online.

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj
  Logowanie
Pseudonim

Hasło

Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów.

III Edycji Diecezjalnej Ligi - wyniki I turnieju

Turnieje polskie :: Wysłano dnia 17-10-2006 o godz. 19:31:14 przez AF

Dziadkowice, 15 października 2006 r.

Komunikat z I Diecezjalnego Turnieju Szachowego
III Edycji Diecezjalnej Ligi Szachowej


Z okazji Dnia Papieskiego, a także wspomnienia św. Teresy – patronki szachistów  
w dniu 15 października 2006 roku w Gimnazjum i Szkole Podstawowej  im. Jana Pawła II w Dziadkowicach 
odbył się I Diecezjalny Turniej Szachowy III Edycji Diecezjalnej Ligi Szachowej 

Zawody zorganizowały Parafialny Klub Sportowy „Anioły” Dziadkowice i Ludowo Uczniowski 
Klub Sportowy „Iskra” w Perlejewie, zaś sędzią głównym był Krzysztof Kalinowski. 

Rozegrano 7 rund partii szachów szybkich – po 15 minut do namysłu dla zawodnika. 

Najlepsi gracze otrzymali pamiątkowe puchary, medale i czasopisma szachowe 
ufundowane przez Andrzeja Filipowicza z Warszawy. Rozgrywki rozpoczęły się modlitwą 
w intencji beatyfikacji Jana Pawła II i wysłuchaniem Tryptyku Rzymskiego Jana Pawła II 

Wystartowało 44  dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 21 lat z 3 diecezji: drohiczyńskiej, 
łomżyńskiej i prawosławnej z 9 parafii: Sarnaki, Perlejewo, Dziadkowice, 
Hajnówka – Podwyższenia Krzyża, Siemiatycze – św. Andrzeja, Łochów, 
Dąbrówka Kościelna, Czarna Średnia, Węgrów – św. Antoniego.

Wyniki: 
1.	Szałucha Przemysław – Sarnaki – 7
2.	Miłkowska Ernesta – Sarnaki – 6
3.	Jakimiuk Jakub – Sarnaki – 5,5
4.	Jankowski Rafał – Hajnówka – Podwyższenia Krzyża – 5
5.	Boguszewski Paweł – Perlejewo – 5
6.	Kosiorek Adam – Łochów – 5
7.	Sieklucki Adam – Siemiatycze – św. Andrzeja – 5
8.	Piekutowski Paweł – Dąbrówka Kościelna – 5
9.	Szeja Michał – Łochów – 5
10-12. Resiak Damian – Sarnaki – 4,5
            Kosiorek Michał – Łochów – 4,5
            Trochimiak Marcin – Siemiatycze – św. Andrzeja – 4,5
13-21. Kalinowski Rafał – Perlejewo – 4
            Leszczyński Sylwester – Dziadkowice – 4
            Mioduszewski Michał – Perlejewo – 4
            Kędzierski Łukasz – Perlejewo – 4
            Leszczyński Adam – Perlejewo – 4
            Jakubowska Marta – Dąbrówka Kościelna – 4
            Szczepanik Paweł – Węgrów – św. Antoniego – 4
            Leszczyński Damian – Perlejewo – 4
            Chojecki Karol – Węgrów – św. Antoniego – 4
22. Permiakow Igor – Perlejewo – 3,5
23-33. Opolski Piotr – Czarna Cerkiewna – 3
            Leszczyński Krystian – Dziadkowice – 3
            Skłodowski Karol – Dąbrówka Kościelna – 3
            Wasilewski Rafał – Perlejewo – 3
            Leszczyńska Ewelina – Perlejewo – 3
            Czapiuk Krystian – Czarna Cerkiewna – 3
            Boguszewska Agnieszka – Perlejewo – 3
            Kosiorek Ewa – Łochów – 3
            Leszczyński Michał (jr.) – Dziadkowice – 3
            Przystupa Zuzanna – Perleejwo – 3
            Zaręba Izabella – Dziadkowice – 3
34-35. Porzeziński Kacper – Perlejewo – 2,5
             Wojtkowska Marta – Perlejewo – 2,5
36-41. Chojecka Eliza – Węgrów – św. Antoniego – 2
            Wojno Wioletta – Dąbrówka Kościelna – 2
             Drągowska Weronika – Dąbrówka Kościelna – 2
             Trochimiak Marek – Siemiatycze – św. Andrzeja – 2
             Piszczatowski Paweł – Dąbrówka Kościelna – 2
             Czapiuk Sebastian – Czarne Cerkiewna – 2
42. Lezczyński Michał (sen.) – Dziadkowice – 1,5
43. Jankowski Kacper – Hajnówka – Podwyższenia Krzyża – 1
44. Kosiorek Anna – Łochów – 0

Dziewczęta Szkoła Podstawowa: 

1.	Jakubowska Marta – Dąbrówka Kościelna – 4
2.	Zaręba Izabella – Dziadkowice – 3
3.	Boguszewska Agnieszka – Perlejewo – 3
4-6.	Chojecka Eliza – Węgrów – św. Antoniego – 2
Wojno Wioletta – Dąbrówka Kościelna – 2
Drągowska Weronika – Dąbrówka Kościelna - 2
7.	Kosiorek Anna – Łochów – 0

Dziewczęta Gimazjum: 

1.	Miłkowska Ernesta – Sarnaki – 6
2.	Leszczyńska Ewelina – Perlejewo – 3
3.	Kosiorek Ewa – Łochów – 3
4.	Przystupa Zuzanna – Perlejewo – 3
5.	Wojtkowska Marta – Perlejewo – 2,5

Chłopcy Szkoła Podstawowa:

1.	Jakimiuk Jakub – Sarnaki – 5,5
2.	Kosiorek Adam – Łochów – 5
3.	Piekutowski Paweł – Dąbrówka Kościelna – 5
4.	Kosiorek Michał – Łochów – 4,5
5-7. Szczepanik Paweł – Węgrów – św. Antoniego – 4
       Leszczyński Damian – Perlejewo – 4
       Chojecki Karol – Węgrów – św. Antoniego – 4
8-13. Leszczyński Krystian – Dziadkowice – 3
         Czapiuk Krystian – Czarna Średnia – 3
         Wasilewski Rafał –Perlejewo – 3
                           Skłodowski Karol – Dąbrówka Kościelna – 3
                           Opolski Piotr – Czarna Średnia – 3
                           Leszczyński Michał (jr.) Dziadkowice – 3
                   14. Porzeziński Kacper – Perlejewo – 2,5
                   15-17. Piszczatowski Paweł – Dąbrówka Kościelna – 2
                              Czapiuk Sebastian – Czarna Średnia – 2
                               Trochimiak Marek – Siemiatycze – św. Andrzeja – 2
                               Jankowski Kacper – Hajnówka Podwyższenia – 1
             
                     Chłopcy Gimnazjum, Szkoła ponadgimnazjalna, Studenci

1.	Szałucha Przemysław – Sarnaki – 7
2.	Jankowski Rafał – Hajnówka Podwyższenia Krzyża – 5
3.	Sieklucki Adam – Siemiatycze – św. Andrzeja – 5
4.	Boguszewski Paweł – Perlejewo – 5
5.	Szeja Michał – Łochów – 5
6-7. Resiak Damian – Sarnaki – 4,5
        Trochimaik Marcin – Siemiatycze –św. Andrzeja-  4,5
8-12. Kalinowski Rafał – Perlejewo – 4
          Kędzierski Łukasz- Perlejewo – 4
          Mioduszewski Michał – Perlejewo – 4
          Leszczyński Adam – Perlejewo – 4
          Leszczyński Sylwester – Dziadkowice – 4
13. Permiakow Igor – Perlejewo – 3,5
14. Leszczyński Michał (sen.) –Dziadkowice -  1,5

Drużynowo: 

1.	Perlejewo – 25
2.	Sarnaki – 23
3.	Łochów – 17,5
4.	Dziadkowice – 14,5
5.	Dąbrówka Kościelna – 14
6.	Siemiatycze – św. Andrzeja – 11,5
7.	Węgrów – św. Andrzeja – 10
8-9. Czarna Średnia – 6
        Hajnówka – Podwyższenia Krzyża – 6

	
Wszyscy uczestnicy turnieju w otrzymali pamiątkowe dyplomy. 

Parafialny Klub Sportowy „Anioły” Dziadkowice dziękuje Dyrekcji Gimnazjum 
w Dziadkowicach Robertowi Zalewskiemu za udostępnienie miejsca do gry, 
sędziemu mgr Krzysztofowi Kalinowskiemu Dziękujemy LUKS „Iskra” 
z Perlejewa UKS „Jaćwież” z Suwałk za wypożyczenie sprzętu szachowego. 

Dziękujemy również sponsorom: Panu Wójtowi Marianowi Skomorowskiemu
 i Andrzejowi Filipowiczowi z Warszawy. 
Składamy podziękowanie Teresie Puchalskiej za przygotowany obiad i kawę.  

Kolejny II Diecezjalny Turniej odbędzie się 25 listopada 2006 roku w Brańsku.
	Szczegółowe informacje o Diecezjalnej Lidze Szachowej znajdują się 
na stronie internetowej: www.dlsz.szach.net

							Ks. Krzysztof Domaraczeńko


Pokrewne linki
» Więcej o Turnieje polskie
» Napisane przez AF

Najczęściej czytany artykuł o Turnieje polskie:
OFICJALNA LISTA FIDE – 1 I 2004 – POLACY (2)

Oceny artykułu
Wynik głosowania: (4.94) | Głosów: 79
Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:
Wyśmienity | Bardzo dobry | Dobry | Przyzwoity | Zły   

Opcje
Strona gotowa do druku  Strona gotowa do druku |  Wyślij ten artykuł do znajomych  Wyślij ten artykuł do znajomych

Pokrewne tematy

Turnieje polskie