Witamy w Magazyn Szachista
 » Strona Główna // » Baza partii / » FORUM / » Kombinacje / » Nauka Gry / » Zadania / » Prenumerata / Kontakt
  Magazyn Szachista
pod patronatem FIDE
Magazyn Szachista - Marzec 2017
Marzec 2017
  Menu
» Strona główna » Prenumerata » Numery archiwalne » Ciekawe strony (linki) » Pliki (download) » Galeria * » TOP 10 » Twoje konto » Wyślij artykuł » Wyślij link » Wyślij plik
  Kto jest Online
Aktualnie jest 80 gość(ci) i 1 użytkownik(ów) online.

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj
  Logowanie
Pseudonim

Hasło

Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów.

Olimpiada 2002 - wyniki II r. - kobiety

Turnieje zagraniczne :: Wysłano dnia 28-10-2002 o godz. 06:53:42 przez AF

Olimpiada kobieca, Bled 2002 - 14 rund. Wyniki II rundy.

Round 2 on 2002/10/27 at 14:00
2.1 1 China 2.5-0.5 27 Belarus
1 GM Zhu Chen 2509 1-0 WGM Lagvilava Genrieta 2284
2 WGM Wang Pin 2473 = WIM Tetenkina Irina 2251
3 WGM Zhao Xue 2367 1-0 WIM Popova Natalija 2247
2.2 3 Russia 3-0 31 Croatia
1 WGM Matveeva Svetlana 2465 1-0 WGM Medic Mirjana 2288
2 WGM Kosteniuk Alexandra 2455 1-0 WIM Macek Vlasta 2222
3 WGM Kosintseva Tatiana 2427 1-0 WIM Jelica Mara 2189
2.3 34 Argentina .5-2.5 6 Romania
1 WFM Lujan Carolina 2226 0-1 WGM Peptan Corina 2479
2 WFM Zuriel Marisa 2223 0-1 WGM Foisor Cristina Adela 2408
3 WFM Meza Anahi 2040 = WGM Olarasu Gabriela 2307
2.4 7 Yugoslavia 2-1 35 Estonia
1 WGM Bojkovic Natasa 2424 1-0 WIM Fomina Tatyana 2235
2 WGM Chelushkina Irina 2378 0-1 WIM Piarnpuu Leili 2230
3 WIM Benderac Ana 2300 1-0 Bashkite Viktoria 2136
2.5 38 Australia 1-2 10 Germany
1 WIM Berezina Irina 2264 0-1 WGM Kachiani-Gersinska Ketino 2439
2 WIM Phan-Koshnitsky Ngan 2178 = WGM Micic Jordanka 2357
3 WIM Dekic Biljana 2130 = WGM Borulya Ekaterina 2348
2.6 11 United States 2.5-0.5 39 Venezuela
1 WIM Krush Irina 2403 1-0 WIM Sanchez Castillo Sarai 2180
2 WIM Shahade Jennifer 2331 1-0 WIM Blanco Acevedo Maria 2172
3 WGM Donaldson Elena 2375 = WIM Martinez Aleidi Josefina 2203
2.7 40 Philippines .5-2.5 16 Armenia
1 WIM Caoili Arianne 2309 = WGM Mkrtchian Lilit 2409
2 WIM Mendoza Beverly 2132 0-1 WIM Hlgatian Goar 2234
3 Lomibao Joy Sherrie 2081 0-1 Galojan Lilit 2236
2.8 41 Sweden 1-2 22 Greece
1 WIM Agrest Svetlana 2232 0-1 WGM Botsari Anna-Maria 2320
2 WIM Johansson Victoria 2165 0-1 WGM Makropoulou Marina 2272
3 Jiretorn Eva 2109 1-0 WGM Kouvatsou Maria 2212
2.9 23 Israel 2.5-0.5 42 Finland
1 WGM Klinova Masha 2374 = WIM Koskela Niina 2271
2 WGM Borsuk Angela 2255 1-0 WIM Rantanen Tanja 2166
3 WFM Botvinnik Irina 2187 1-0 Puuska Heini 2077
2.10 25 Ecuador 2.5-0.5 44 IPCA
1 WGM Fierro Baquero Martha 2384 = WFM Shliahtich Galina 2197
2 WIM Vasquez Ramirez Rocio 2252 1-0 Tallova Ivana 2153
3 WFM Moncayo Romero Evelyn 2173 1-0 WFM Melnik Galina 2144
2.11 45 Denmark 0-3 2 Georgia
1 WIM Hoiberg Nina 2248 0-1 GM Chiburdanidze Maia 2497
2 Vovk Oksana 2088 0-1 WGM Ioseliani Nana 2491
3 Fredericia Louise 2130 0-1 WGM Arakhamia-Grant Ketevan 2413
2.12 20 Slovakia 1-2 4 Ukraine
1 WGM Pokorna Regina 2362 = WGM Zhukova Natalia 2436
2 WGM Hagarova Zuzana 2333 0-1 WGM Vasilevich Tatjana 2415
3 Ciganikova Andrea 2170 = WGM Gaponenko Inna 2411
2.13 9 Poland 3-0 21 Cuba
1 WGM Radziewicz Iweta 2421 1-0 WGM Pina Vega Sulennis 2316
2 WGM Dworakowska Joanna 2389 1-0 WIM Frometa Zirka 2248
3 WGM Socko Monika 2354 1-0 WGM Ramon Pita Vivian 2247
2.14 26 Azerbaijan 2-1 12 England
1 WGM Velikhanli Firuza 2304 0-1 WGM Hunt Harriet 2406
2 WIM Shukurova Meihriban 2243 1-0 WIM Richards Heather 2264
3 WIM Mamedjarova Zeinab 2259 1-0 WIM Sheldon Ruth 2288
2.15 28 Mongolia 1-2 18 India
1 WFM Anhchimeg Bayanmonh 2216 0-1 WGM Vijayalakshmi Subbaraman 2394
2 WIM Mongontuul Bathuyag 2375 = WIM Ramaswamy Aarthie 2271
3 Batchimeg Tuvshintogs 2140 = WIM Swathi Ghate 2247
2.16 19 Czech Republic 2.5-0.5 30 Kazakhstan
1 WGM Jackova Jana 2361 1-0 WGM Sergeeva Maria 2350
2 WIM Sikorova Olga 2292 1-0 Zigangirova Sofya 2241
3 WGM Ptacnikova Lenka 2224 = Aketaeva Dana 2127
2.17 37 Switzerland .5-2.5 5 Bulgaria
1 WGM Hund Barbara 2285 0-1 WGM Aleksieva-Collas Silvia 2342
2 WIM Heinatz Gundula 2232 0-1 WGM Voiska Margarita 2354
3 Seps Monika 2067 = WGM Velcheva Maria 2303
2.18 32 Turkmenistan 0-3 14 Vietnam
1 WGM Geldyeva Mekhri 2265 0-1 WGM Hoang Thanh Trang 2420
2 WFM Ovezova Maisa 2214 0-1 Nguyen Thi Thanh An 2316
3 WFM Hallaeva Bahar 2163 0-1 WFM Le Thi Phuong Lien 2180
2.19 33 Uzbekistan 1-2 24 Spain
1 WFM Son Olga 2169 1-0 WIM Calzetta Monica 2239
2 Khamrakulova Iroda 2214 0-1 WFM Llaneza Vega Patricia 2312
3 WIM Khegai Angela 2220 0-1 WFM Timon Piote Silvia 2193
2.20 29 Slovenia-A 1-2 36 Lithuania
1 WIM Krivec Jana 2269 = Turauskiene Renata 2198
2 WIM Kaps Darja 2224 0-1 Varniene Rita 2160
3 WFM Srebrnic Ana 2241 = Zaksaite Salomeja 2225
2.21 43 Slovenia-B 0-3 8 France
1 WFM Rozic Vesna 2117 0-1 WGM Skripchenko-Lautier Almira 2497
2 Mar Karmen 2279 0-1 WIM Sebag Marie 2362
3 WFM Novak Ksenija 2111 0-1 WIM Nepeina-Leconte Maria 2329
2.22 13 Hungary 2.5-0.5 60 Norway
1 WGM Vajda Szidonia 2365 1-0 Hagesaether Ellen 2151
2 WGM Lakos Nikoletta 2350 = Bjerke Silje 2065
3 WGM Gara Anita 2315 1-0 WFM Johnsen Sylvia 2079
2.23 15 Netherlands 3-0 58 Bangladesh
1 WGM Peng Zhaoqin 2443 1-0 WIM Hamid Rani 2148
2 WGM Bosboom-Lanchava Tea 2341 1-0 WFM Parveen Seyda Shabana 2124
3 Schuurman Petra 2274 1-0 Zakia Sultana 0
2.24 17 Moldova 3-0 87 Yemen
1 WGM Petrenko Svetlana 2349 1-0 Al-Qershi Buthaina 0
2 WGM Sheremetieva Marina 2329 1-0 Merfat Nasher Saed 0
3 WIM Partac Elena 2205 1-0 Nadmiha Othman 0
2.25 53 Iran 1.5-1.5 62 Scotland
1 Pourkashiyan Atousa 2161 = WFM Milligan Helen 2135
2 WIM Paridar Shadi 2132 0-1 Wilman Carey 2044
3 WIM Ghaderpour Shayesteh 2047 1-0 MacNab Louise 0
2.26 80 South Africa 1.5-1.5 50 Slovenia-C
1 van der Merwe Cecile 0 1-0 WIM Ankerst Milka 2140
2 Neethling Chrisna 0 0-1 WFM Mihevc-Mohr Narcisa 2114
3 Bleazard Claire 0 = Orel Karmen 1917
2.27 59 Colombia 2-1 81 Iraq
1 WIM Palao Maricela 2137 1-0 Sabah Moslem Raneen 0
2 Ortiz Carolina 2159 = Mohammed Jannar Worya 0
3 Rivera Ingris 0 = Muhamed Khatozen 0
2.28 69 Ireland 1-2 84 Sri Lanka
1 Connolly Suzanne 2079 = Wijesuriya G.V. 0
2 Quinn Deborrah 0 = Liyanagedara L.G.A. 0
3 Ui Laighleis Gearoidin 2011 0-1 Mahawanththa M.D.D.T. 0
2.29 92 Jamaica .5-2.5 75 Iceland
1 Palmer Maria 0 0-1 Gretarsdottir Lilja 2025
2 Richards Deborah 0 = Ingolfsdottir Harpa 0
3 Thomas Vanessa 0 0-1 Larusdottir Aldis 2020
2.30 47 Canada 2.5-0.5 65 Italy
1 Kagramanov Dina 2088 1-0 Ambrosi Eleonora 2059
2 Khaziyeva Dinara 2102 1-0 Arnetta Maria Teresa 2050
3 WFM Benggawan Amanda 2046 = Sirletti Sonia 0
2.31 49 Mexico 2-1 66 Algeria
1 Guerrero Alejandra 2127 = Mezioud Amina 0
2 WIM Garcia Edith 2018 = Houli Asma 0
3 Ancheyta Claudinelly 0 1-0 WIM Arouche Farida 2081
2.32 57 Peru 3-0 74 Dominican Republic
1 WIM Zapata Karen 2067 1-0 Astolfi Perez Eneida 2054
2 Morales Luciana 2147 1-0 Jose Polanco Keyla 0
3 Calle Miryam 2091 1-0 Adames Ariella 1943
2.33 63 Turkey 1.5-1.5 77 Albania
1 Yildiz Betul Cemre 2117 = Driza Arta 0
2 WIM Cinar Nilufer 2111 0-1 Gima Rozana 2025
3 Keskin Serap 2007 1-0 Babamusta Esmeralda 0
2.34 85 Angola 0-3 64 Malaysia
1 Duarte Eduarda 0 0-1 Nie Lim Jean 2165
2 Mendes Nair 0 0-1 Ibrahim Eliza Hanim 2015
3 Gomes Edna 0 0-1 Lim Han Ying 0
2.35 71 Botswana 0-3 46 Bosnia and Herzegovina
1 Mokgacha Keitumetse 0 0-1 WIM Titova-Boric Elena 2235
2 Lopang Tshepiso 0 0-1 WFM Dengler Dijana 2107
3 Puthego Betty 2050 0-1 Dimovski Aleksandra 2100
2.36 73 Japan 0-3 48 FYR Macedonia
1 WIM Watai Miyoko 2050 0-1 WIM Koskoska Gabriela 2250
2 Nakagawa Emiko 2018 0-1 WFM Sekulovska Vesna 2119
3 Tsuruoka Kiyomi 0 0-1 Janevska Aleksandra 2010
2.37 51 Brazil 3-0 78 Barbados
1 Chang Suzana 2147 1-0 Greenidge Nathali 2019
2 WIM Chaves Joara 2080 1-0 Corbin Rashida 0
3 Santana Iara 0 1-0 Blenman Rashaana 0
2.38 82 New Zealand 0-3 52 Singapore
1 Smith Vivian 0 0-1 WIM Petronic Sanja 2281
2 Otene Edith 0 0-1 Xu Yaping 2074
3 Charmova Evgenia 0 0-1 Liu Yang 0
2.39 55 Austria 2.5-0.5 83 Puerto Rico
1 WIM Mira Helene 2129 1-0 Martorell Joyce 0
2 Sommer Sonja 2081 = Oguendo Chrissy 0
3 Kopinits Anna-Christina 2125 1-0 Basem-Hassan Miriam 0
2.40 86 Zambia 0-3 56 Kyrgyzstan
1 Mutale Elizabeth 0 0-1 Korsakova Tatiana 2050
2 Nangwale Linda 0 0-1 Samaganova Alexandra 2041
3 Kafumbwe Jita 0 0-1 Tilenbaeva Janyl 0
2.41 61 Chile 1-2 89 Brunei
1 Reyes Paula 2181 = Pg Mohd Omar Dk Qalila 0
2 Caceres Marisol 0 = Zainal Farah Atiyah 0
3 Diaz Genara 0 0-1 Pg Khashiem Dk Nadiah 0
2.42 67 Lebanon .5-2.5 90 Costa Rica
1 WIM Mouradian Knarik 2103 = Lowsky Sofia 0
2 Mouradian Suzan 0 0-1 Da Bosco Carla 0
3 Turbey Sarah 0 0-1 Gonzales Eva 0
2.43 91 ICSC .5-2.5 68 Luxembourg
1 Rossinskaya Ljudmilla 0 0-1 WFM Bakalarz Grazyna 2098
2 Gonchar Svetlana 0 0-1 Steil-Antoni Fiona 0
3 Ryvova Anna 0 = Conrardy-Janssen Clementine 0
2.44 72 Wales 3-0 54 IBCA
1 Powell Annie 2018 1-0 WIM Zsiltzova-Lisenko Lubov 2271
2 Griffiths Catherine 2005 1-0 Stolarczyk Anna 2067
3 Blackburn Suzie 0 1-0 Debowska Teresa 0
2.45 94 Zimbabwe .5-2.5 76 Nigeria
1 Mangarai Abigail 0 0-1 Glewis Pauline 2042
2 Makumbe Tiritoga 0 = Amadasun Rosemary 0
3 Makumbe Wadzanai 0 0-1 Edunwale Bimbo 0


Pokrewne linki
» Więcej o Turnieje zagraniczne
» Napisane przez AF

Najczęściej czytany artykuł o Turnieje zagraniczne:
KRAMNIK – DEEP FRITZ, Bahrajn 2002- runda 1

Oceny artykułu
Wynik głosowania: (4) | Głosów: 1
Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:
Wyśmienity | Bardzo dobry | Dobry | Przyzwoity | Zły   

Opcje
Strona gotowa do druku  Strona gotowa do druku |  Wyślij ten artykuł do znajomych  Wyślij ten artykuł do znajomych